`

szczepanmasny - id:a - Szczepan Masny

Użytkownik
szczepanmasny
 (0/0/0) 
Użytkownik korzysta z konta:
Kontakt
02-685 Warszawa
ul. Oskara Langego 6 m. 102
woj.Mazowieckie
Lokalizacja na mapie
id-a.pl
Statystyki
Ilość wyświetleń profilu: 2947
W serwisie od: 02.10.2017
Ostatnie logowanie: 10.10.2017
  Opis działalności
Tworzymy aplikacje internetowe - zarówno proste (portfolio, blog), sklepy, jak i rozbudowane aplikacje biznesowe. Nasze CMS-y wykorzystują CRUD, a co za tym idzie - są dużo wydajniejsze i bardziej intuicyjne niż te napisane np. w Wordpress czy Joomla. W pracy używamy najnowszych technologii - w pracy wykorzystujemy m.in. HTML5, CSS3, Stylus, JavaScript, AngularJS, PHP, MySQL, MS SQL, Bootstrap, npm, git, webpack. Jesteśmy wielbicielami Vue.js i Laravela. W świecie szybko rozwijających się technologii staramy się być zawsze o krok przed innymi. Jednocześnie stawiamy duży nacisk na to, żeby nasze strony były przede wszystkim użyteczne. Nasza firma wywodzi się z rynku analizy danych i Big Data, dlatego mamy doświadczenie w pracy z ambitnymi i rozbudowanymi projektami.
  Doświadczenie zawodowe
Firma:id:a ( od 2017-10 )
Stanowisko:Full-Stack Developer
Obowiązki:-Tworzenie aplikacji internetowych, w tym: -prostych stron (portfolio, blogi, galerie), -sklepów internetowych, -nietypowych aplikacji, -Modernizacja starych stron, Wykorzystywane technologie: -Frontend: JavaScript (ES6), Vue.js, JQuery, AngularJS, CSS3, Stylus, -Backend: PHP, Laravel, -Bazy danych: MySQL, Microsoft SQL Server, -Inne: npm, Webpack, gulp, Apache, IIS, git, BitBucket, composer
Firma:QuintilesIMS ( od 2016-12 do 2017-09 )
Stanowisko:Full-Stack Developer
Obowiązki:-Import danych sprzedażowych od hurtowni farmaceutycznych, -Tworzenie CRM-u do współpracy z hurtowniami, -Portal www dla klientów działu, -Tworzenie raportów, -Prognozowanie rynku farmaceutycznego. CRM i portal są skonstruowane z użyciem Microsoft SQL Server, PHP, JavaScript, JQuery, Bootstrap, HTML5, CSS. Aplikacje tworzone są w sposób modułowy, z myślą o przeniesieniu rozwiązania na inne obszary działalności.
  Edukacja
Uczelnia:Politechnika Warszawska ( od 2008-10 do 2014-07 )
Poziom:magisterskie
Kierunek:Inżynieria Lądowa
  Certyfikaty
Tytuł certyfikatu:Symfony 3 (Lynda.com) (2017-05)
Tytuł certyfikatu:Vue.js (Lynda.com) (2017-05)
  Historia aktywności użytkownika szczepanmasny w serwisie Freelanceria.pl
Użytkownik szczepanmasny dodał nową ofertę do zlecenia "Poszukuję Programist..." ponad rok temu

Użytkownik szczepanmasny dołączył do serwisu Freelanceria.pl ponad rok temu

zobacz wszystkie