davmlz

Użytkownik
davmlz
 (0/0/0)
Użytkownik korzysta z konta:
Kontakt
Użytkownik nie udostępnił danych teleadresowych
Statystyki
Ilość wyświetleń profilu: 2128
W serwisie od: 19.10.2012
Ostatnie logowanie: 10.09.2017
  Doświadczenie zawodowe
Firma:IOKI.com.pl ( od 2012-01 )
Stanowisko:Graphic designer
Obowiązki:Projektowanie interfejsów graficznych aplikacji e-learningowych oraz współpraca przy tworzeniu logiki aplikacji
Firma:Freelance ( od 2010-10 )
Stanowisko:Visual designer
Obowiązki:Projektowanie stron internetowych Współpracowałem: * Kodosfera.com * Technix.pl * Symbioza.net.pl
  Edukacja
Uczelnia:Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu ( od 2010-10 )
Poziom:licencjackie
Kierunek:Językoznawstwo i nauka o informacji
  Historia aktywności użytkownika davmlz w serwisie Freelanceria.pl
Użytkownik davmlz dodał portfolio "dawidmlynarz.pl..." ponad rok temu

Użytkownik davmlz dodał nową ofertę do zlecenia "Sklep internetowy..." ponad rok temu

Użytkownik davmlz dołączył do serwisu Freelanceria.pl ponad rok temu

zobacz wszystkie