Ogłoszenie zostało zakończone.

Praca w Warszawie z językiem słoweńskim

Parametry ogłoszenia:

PMSolutions  (0/0/0)
 Zatrudnię
 Do negocjacji
 od zaraz
 Ogłoszenie zakończone

Treść ogłoszenia:

Praca w Warszawie z językiem słoweńskim


Pierwsza linia wsparcia (e-mail + telefon) - nie sprzedażPraca polega na odpowiadaniu na zapytania wewnętrznych użytkowników.


Większa część zadań to weryfikacja zapytań w systemie i dbanie o szybki feedbackNie wymagamy doświadczenia - gwarantujemy szkolenia


Oferujemy:


Umowa o pracę


Wynagrodzenie około 4000 zł brutto


Stałe godziny pracy w biurze 8-16Zainteresowanych zapraszamy do przesłania CV w tytule prosimy napisać Słoweński –


Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody.


„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Młynarska 39 lok.132 dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”.Miejsce realizacji ogłoszenia:

Aby zobaczyć dane kontaktowe musisz się zalogować
Tagi:
,
Powiadom znajomego
Zgłoś naruszenie regulaminu
Wszystkie ogłoszenia użytkownika PMSolutions
Załączniki
 
Załącznik 1
<< poprzednia < poprzednia w kategorii | następna w kategorii > następna >>


Data dodania
Użytkownik Oczekiwania finansowe
za całość
Termin rozpoczęcia realizacji Komentarz
2018-08-13 19:23:22 PrzemysławM
(0/0/0)
Do negocjacji 2018-10-09 Witam, nie wiem w gdzie dokładnie wysłać CV, więc odpowiadam na ogłoszenie w ten sposób. Ostatnie pół roku spędziłem na Słowenii a wcześniej jeszcze pół w Chorwacji. Nie uczyłem się bardzo intensywnie tych języków jednak, myślę że byłbym w stanie podjąć tego rodzaju pracę


W naszym katalogu firm znajdziesz 3 wykonawców w kategorii Inne w województwie Mazowieckie.

Ogłoszenie zakończone. Brak zwycięzcy.