Ogłoszenie zostało zakończone. Do realizacji ogłoszenia wybrano (0/0/0)

Skrypt do obsługi floty maszyn, karty maszyn

Parametry ogłoszenia:

grigoriii  (0/0/0)
 Zlecę
 2500 PLN za całość
 Praca zdalna
 60 dni
 od zaraz
 Ogłoszenie zakończone

Treść ogłoszenia:

Proszę o oferty na wykonanie skryptu kart maszyn do obsługi floty maszyn, poniżej krótki opis:Skrypt do obsługi floty maszyn np. w firmie budowlanej, działa na zasadzie dodawania zakupionej maszyny do bazy oraz prowadzenia na danej maszynie całej jej historii użytkowania tj. dane podstawowe ( model, marka, rok, informacje o zakupie, certyfikaty), dane na temat prowadzonych prac serwisowych w danej maszynie, informacje o wynajmie, informacje o ubezpieczeniach oaz danych leasingowych, oraz po sprzedaży przesunięcie maszyny na osobną grupę.


Dodanie nowej maszyny wymaga uwzględnienia parametrów takich jak: grupa do jakiej należy maszyna, informacje podstawowe – przebieg, oddział, marka model, rok, nr seryjny unikatowy, dostawca, data zakupu, wyposażenie przy zakupie, status maszyny, cena zakupu, waluta, kurs, koszt transportu, leasing, daty, nr faktury. Informacje o założonych zabezpieczeniach. Możliwość dołączenia zdjęć oraz certyfikatów oraz innych załączników.


Osobna rubryka dotycząca wynajmu gdzie znajdą się informacje o wynajmującym, przebiegi początkowego oraz końcowego, datach wynajmu. Część ta musi być jako historia danej maszyny dotyczącej wynajmu.


Osobna rubryka dotycząca prowadzonych napraw na danej maszynie tj. wymienione części, suma kosztów materiałów oraz robocizny daty wykonania napraw. Informacje odnośnie cyklicznych przeglądów konserwacyjnych np. daty wymian filtrów oraz olei wraz z ustawieniem przypomnień lub osobnego raportu.


Pola dotyczące sprzedaży danej maszyny, czyli np. cena do wystawienia, potencjalny klient oraz pole z ewentualnymi ustaleniami dot. Sprzedaży, data sprzedaży oraz numer dokumentu.


Osobna rubryka z informacja o ubezpieczeniach oraz leasingach .Raporty w systemie dot. Zbliżających się przeglądów cyklicznych, kończących się umów leasingowych oraz ubezpieczeń.


Użytkownicy w systemie z różnymi prawami dostępu do wyświetlania oraz do edycji pól. W zasadzie możliwość zablokowania bądź przypisania każdego pola dla poszczególnego użytkownika.Osobna zakładka do prowadzenia wynajmu osprzętu do maszyn. Pole wynajem osprzętu gdzie każdy dopisany osprzęt ma swoją historię, tj. kontrahentów daty wynajmu, kwoty.Prosta wyszukiwarka, pola sortowane.


Skrypt zabezpieczony licencja na użytkowanie.
Tagi:
Skrypt,
Powiadom znajomego
Zgłoś naruszenie regulaminu
Wszystkie ogłoszenia użytkownika grigoriii
Załączniki
 
Brak załączników
<< poprzednia < poprzednia w kategorii | następna w kategorii > następna >>


Data dodania
Użytkownik Oczekiwania finansowe
za całość
Termin rozpoczęcia realizacji Komentarz
2020-01-30 11:06:13 kontakt@ptmsoft.pl
(1/0/0)
Do negocjacji 2020-02-04 Dzień dobry, chętnie podejmiemy się napisania skryptu (a raczej aplikacji webowej) - proszę o kontakt na kontakt@ptmsoft.pl w celu ustalenia szczegółów.


2020-01-30 02:58:08 rproceder301
(0/0/0)
Do negocjacji 2020-02-04 http://www.programowanienazlecenie.eu kontakt: krbroniszewski@gmail.com Cena za skrypt ok 7000zl


2020-01-30 02:34:52 web4pro
(0/0/0)
Do negocjacji 2020-02-04 Napiszemy dedykowaną aplikację dostępną przez przeglądarkę internetową z każdego miejsca, do obsługi również z telefonu komórkowego. Koszt ok 7000zł netto przy uprawnieniach typu podgląd / zapis i dostęp do zakładek. Jeśli ma być możliwość ustawienia uprawnienia do każdego wskazanego pola to ok 9000zł netto. kontakt@web4pro.pl | 669 185 944 | web4pro.pl | Możemy obciąć nie krytyczne wymagania i tym samym obniżyć koszt realizacji.


2020-01-29 20:01:08 matt223
(0/0/0)
Do negocjacji 2020-02-04 Dzień dobry, rozumiem, że przez skrypt ma Pan na myśli np. aplikacje webową? Jeżeli tak, to jestem zainteresowany wykonaniem owej aplikacji, zapraszam do kontaktu na mattdev242@gmail.com Pozdrawiam


W naszym katalogu firm znajdziesz 484 wykonawców w kategorii Skrypty .

Komentarze dla pracodawcy i wykonawcy
Dla pracodawcy
grigoriii
(0/0/0)
komentarz nie został jeszcze wystawiony
Dla zwycięzcy

(0/0/0)
komentarz nie został jeszcze wystawiony