Ogłoszenie zostało zakończone.

Programista / Web Application Developer z doświadczeniem

Parametry ogłoszenia:

webappdev33  (0/0/0)
 Zlecę
 Do negocjacji
 Praca zdalna
 Do negocjacji
 od zaraz
 Ogłoszenie zakończone

Pracodawca wybrał opcję wyboru zwycięzcy przed zakończeniem ogłoszenia
Treść ogłoszenia:

Zlecimy długoterminową pracę zdalną nad projektami doświadczonemu programiście aplikacji internetowych. Jeśli jesteś osobą lubiącą nowe wyzwania, jesteś samo zdyscyplinowany, kreatywny, masz minimum 4 lata doświadczenia w samodzielnym programowaniu i potrafisz pracować zdalnie, to zapraszamy do kontaktu z nami.


W odpowiedzi prześlij nam informacje o twoim doświadczeniu, linki do wykonanych przez ciebie działających projektów (ewentualnie loginy i hasła) do aplikacji demo, które wykonałeś, abyśmy mogli zobaczyć poziom twoich prac. Nie przesyłaj nam linków do projektów stron internetowych, ponieważ nie zajmujemy się tworzeniem stron internetowych, tworzymy głównie aplikacje internetowe na potrzeby klientów.


Podaj nam swoją stawkę wynagrodzenia, jaką oczekujesz za roboczo godzinę, pamiętaj, aby podać realną propozycję, aby otworzyć sobie drogę go większej liczby zleceń. Posiadamy do modyfikacji wiele istniejących projektów, do których musimy dopasować wykonawcę ze stawką, a nie odwrotnie.


Poniżej lista warunków, jakie będziesz musiał spełnić, aby przystąpić do współpracy, przeczytaj je uważnie, zanim odpowiesz na naszą ofertę, jeśli któregoś z poniższych punktów nie będziesz w stanie zaakceptować, nie odpowiadaj na naszą ofertę. Poniższe punkty są tylko naszymi wymogami, ale głównie wymogami naszych klientów i firm, które ubezpieczają projekty.


NASZE WYMOGI


1. Wymagamy podpisania dokumentu NDA, który zawiera podpis programisty oraz świadka (świadkiem podpisu może być do dowolna osoba, która zna programistę) Zapewniamy naszą formę NDA w jeżyku EN.


2. Wymagamy podpisu dokumentu przekazania praw do kodu każdej aplikacji lub kodów poszczególnych zadań na rzecz naszej firmy, lub na rzecz firmy naszego klienta po przekazaniu ci zapłaty. Dokument ten może być wystawiony przez ciebie w języku PL, (nasz dział prawny sporządzi do niego notarialny odpowietrznik EN) lub możemy dostarczyć naszą formę.


3. Bez względu na to czy reprezentujesz firmę, czy osobę prywatną, do każdego podpisanego dokumentu wymagamy dołączenia kopii dokumentu tożsamości ze zdjęciem a jeśli nie chcesz przesyłać kopii dokumentu, wówczas możesz złożyć podpis w obecności notariusza.


4. Wymagamy podania numeru telefonu oraz ustalenia dogodnych dla ciebie i dla nas godzin komunikacji na wypadek nagłej potrzeby kontaktu z tobą.


5. Rozliczmy się za zlecenia elektronicznie za pośrednictwem PayPal, wiec wymagamy podania nam adresu e-mail, na który będziemy mogli przesyłać zapłatę za każde zlecenie.


6. Wymagamy gwarancji 12 miesięcy, na każde wykonane przez ciebie zadanie.


7. Rozliczamy się z tobą etapowo w zależności od zaawansowania zadań, za etapy zawierające od 1 do 10 zadań (ilość punktów w etapie do uzgodnienia) z opóźnieniem jednego etapu. Czyli płacimy za pierwszy etap dopiero wtedy, kiedy drugi etap prac zostanie ukończony itd.


8. Wymagamy pracy na naszym managerze zadań w którym, zamieszczamy wszystkie projekty i punkty do realizacji.


9. Przed przystąpieniem do realizacji projektu lub zadania, wymagamy wyceny projektu lub zadania oraz terminu wykonania, który jest zobowiązujący.


10. Nie gwarantujemy przydzielenia ci projektu lub zadania, jeśli twoja wycena okaże się zbyt wysoka i nie do zaakceptowania przez nas lub naszego klienta.


Jeśli powyższe warunki opowiadaj ci, to zapraszamy do kontaktu z nami.Tagi:
Programowanie, Dla programisty,
Powiadom znajomego
Zgłoś naruszenie regulaminu
Wszystkie ogłoszenia użytkownika webappdev33
Załączniki
 
Brak załączników
<< poprzednia < poprzednia w kategorii | następna w kategorii > następna >>


Data dodania
Użytkownik Oczekiwania finansowe
za godzinę
Termin rozpoczęcia realizacji Komentarz
2020-08-24 07:36:18 wizjo
(0/0/0)
Do negocjacji 2020-10-22 Niestety miejsce tutaj nie pozwala na przesłanie zbyt wielu szczegółów, dlatego zapraszam do zapoznania się z przygotowaną przeze mnie ofertą w tym miejscu - https://studiowizjo.pl/oferta/19c92930b226689add207c26a2b59d0b/1 . Kontakt: e-mail: bart.trybula@gmail.com lub tel. 609 120 192 (od pn, do pt, w godz. 8- 16).


2020-08-23 21:03:05 rproceder410
(0/0/0)
Do negocjacji 2020-10-22 Przykładowe realizacje: http://www.programowanienazlecenie.eu kontakt: krbroniszewski@gmail.com


W naszym katalogu firm znajdziesz 490 wykonawców w kategorii Skrypty .

Ogłoszenie zakończone. Brak zwycięzcy.