Ogłoszenie zostało zakończone. Do realizacji ogłoszenia wybrano (0/0/0)

Wykonanie strony www firmy + strony www sklepu firmowego

Parametry ogłoszenia:

kabo731  (0/0/0)
 Zatrudnię
 Do negocjacji
 Praca zdalna
 od zaraz
 Ogłoszenie zakończone

Treść ogłoszenia:

Zlecę wykonanie strony informacyjnej o firmie, 5-6 zakładek, pełna responsywność, funkcjonalny CMS, Google Analitics, itp


Potrzebny mi też będzie sklep firmowy, z płatnościami online, możliwością wystawiania faktur. Sklep ma posiadać kilka opcji segregowania produktów. Posiadam listę produktów do dodania, wraz z nazwami i opisami. Zdjęcia są standardowe, jedno zdjęcie dla całej kategorii produktów. Produktów ok 500.


Proszę o wycenę wykonania stron www.


Proszę o dodatkową ofertę na pozycjonowanie sklepu, marketing, prowadzenie Facebooka, i innych. Proszę o propozycje, zależy mi na kompleksowym działaniu i stałej współpracy z firmą.Tagi:
Pozycjonowanie, Pozycjonowanie.,
Powiadom znajomego
Zgłoś naruszenie regulaminu
Wszystkie ogłoszenia użytkownika kabo731
Załączniki
 
Brak załączników
<< poprzednia < poprzednia w kategorii | następna w kategorii > następna >>


Data dodania
Użytkownik Oczekiwania finansowe
za całość
Termin rozpoczęcia realizacji Komentarz
2017-01-11 23:00:31 meandmy
(0/0/0)
Do negocjacji 2017-01-17 Dzień dobry, jestem certyfikowanym przez Google specjalistą e-commerce. Z chęcią podejmę z Panem stałą współpracę. Zapraszam do kontaktu. Pracę mogę rozpocząć od zaraz - wystawiam faktury VAT.


2017-01-11 13:54:33 singraph
(0/0/0)
Do negocjacji 2017-01-17 Dzień dobry, reprezentuje firmę marketingową która chętnie podejmie się współpracy z Państwem. Strony internetowe na autorskim systemie cms, bardzo prostym w zarządzaniu, strona responsywna,indywidualny projekt graficzny. Cena za stronę około 1500 zł netto. Możliwość stworzenie tańszej strony. Wszystko zależy od dokładnej specyfikacji. Sklepy internetowe tworzymy na dożywotniej licencji na shoper, w pełni fukncjonalny sklep, wiele integracji. Cena za sklep z indywidualną grafiką zaczynają się od 4000 zł netto. Obsługa graficzna strony/sklepu od 300 zł netto meisięcznie w zależności od wybranego pakietu. Prowadzenie Facebooka od 350 zł netto miesięcznie, prowadzenie instagrama od 400 zł netto miesięcznie, promowanie produktów przez marketing szeptany od 90 zł netto, wszystkie ceny na obsługe marketingową są zależne od wybranego pakietu. Zapraszam do kontaktu : j.gadomski@singraph.pl na pewno odpowiemy na wszelkie pytania i przedstawimy dokładną wycenę.


W naszym katalogu firm znajdziesz 1585 wykonawców w kategorii Serwisy WWW .

Komentarze dla pracodawcy i wykonawcy
Dla pracodawcy
kabo731
(0/0/0)
komentarz nie został jeszcze wystawiony
Dla zwycięzcy

(0/0/0)
komentarz nie został jeszcze wystawiony