Ogłoszenie zostało zakończone.

Szukamy co-foundera

Parametry ogłoszenia:

Marcin football  (0/0/0)
 Zlecę
 Do negocjacji
 Praca zdalna
 Do negocjacji
 od zaraz
 Ogłoszenie zakończone

Treść ogłoszenia:

Temat gotowy i startujemy:Szukamy technicznego co-foudera do projektu, którym będzie platforma online skierowana dla młodych piłkarzy i ich rodziców. (target 4/5 lat do nastolatków oraz rodziców) . Serwis ma mieć charakter edukacyjno/skautingowo/social mediowy. Chcemy dać użytkownikom możliwość pokazania siebie i swoich umiejętności na arenie krajowej, a być może międzynarodowej. Zawodnicy będą tworzyć swoje profile, pokazywać swoje umiejętności poprzez wrzucanie filmików z zagraniami. Będą challange do wykonania min. „powtórz zagranie po piłkarzu”. Funkcjonalności będzie sporo więcej, ale musimy się skupić na MVP.


Osoba, której szukamy powinna być w stanie napisać taką platformę. Nie mamy żadnego preferowanego języka, na którym ma być postawiony serwis.


Posiadamy kontakty do piłkarzy, klubów, terenerów, PZPNu, a także firm, które chętnie wesprą projekt pod warunkiem, że pokażemy im MVP. Brakuje Nam jedynie kogoś o zacięciu technicznym.


Propozycja współpracy opierała by się na udziałach w projekcie.Tagi:
,
Załączniki
 
Brak załączników
<< poprzednia < poprzednia w kategorii | następna w kategorii > następna >>


Data dodania
Użytkownik Oczekiwania finansowe
za całość
Termin rozpoczęcia realizacji Komentarz
2020-03-08 15:55:05 limakskc
(1/0/0)
Do negocjacji 2020-03-27 Witam, Jeżeli temat jeszcze aktualny, chętnie podejmę rozmowę. Proszę o kontakt na portalu freelanceria lub adres mailowy kontat@ndsoft.pl


2020-03-05 21:18:28 Wojtek
(0/0/0)
Do negocjacji 2020-03-27 Witam, Temat ciekawy. Chętnie porozmawiam o szczegółach oraz modelu biznesowym. Proszę o kontakt na wduraj[at]o2.pl


W naszym katalogu firm znajdziesz 190 wykonawców w kategorii Serwisy społecznościowe .

Ogłoszenie zakończone. Brak zwycięzcy.