[Krakow/Zdalna] Programista Front-end , 15-35 zł/godzina

Parametry ogłoszenia:

upvision  (0/0/0)
 Zatrudnię
 35 PLN za godzinę

Pracodawca wybrał opcję wyboru zwycięzcy przed zakończeniem ogłoszenia
Treść ogłoszenia:

Frond-end Developer

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość HTML, CSS
- Dobra znajomość Adobe Photoshop,
- Znajomość Adobe Illustrator
- Kreatywności oraz poczucia estetyki

Mile widziane:
- Znajomość Bootstrap - Twitter
- Znajomość jQuery
- Znajomość PHP
- Znajomość FrameWorka Symfony2 oraz system szablonów Twig

Takie będą Twoje zadania:
- Kodowanie stron internetowych do HTML/CSS na podstawie otrzymanych materiałów
- projektowanie wg schematu oraz proste projekty graficzne

Oferujemy:
- Wynagrodzenie w zależności od umiejętności (15-30 zł / godzina)
- Ruchome godziny pracy
- Możliwa praca zdalna
- Udział w dużych projektach

Miejsce realizacji ogłoszenia:

Aby zobaczyć dane kontaktowe musisz się zalogować
Tagi:
projektowanie www, projekty graficzne,
Wszystkie ogłoszenia użytkownika upvision
Załączniki

Brak załączników
<< poprzednia < poprzednia w kategorii | następna w kategorii > następna >>

Data dodania
Użytkownik Oczekiwania finansowe
za godzinę
2013-07-18 16:42:30 adam80
Do negocjacji 2013-08-04 Dzień dobry! Jestem zainteresowany podjęciem współpracy. Posiadam umiejętność zarówno kodowania w HTML, CSS, PHP, jQuery jak i MySQL oraz sprawnie posługuję się wymienionymi programami graficznymi. Co do framework\\\'ów to w tej chwili posiadam dobrą znajomość Zend Framework oraz jestem w trakcie zgłębiania tajników Magento OsCommerce. Oczywiście mogę poszerzyć swoją wiedzę również o Symfony2 i Bootstrap\\\'a. W wiadomości prywatnej przesłałem portal, nad którym obecnie pracuję. Pozdrawiam

2013-07-11 13:54:14 pavelc
(0/0/0)
Do negocjacji 2013-08-04 viddes.com zaprasza!

2013-07-09 21:41:12 kowern
Do negocjacji 2013-08-04 Witam. Chętnie nawiąże współpracę. Moje portfolio www.ek-project.pl

2013-07-09 12:31:39 bogdanbojarski
(1/0/0)
Do negocjacji 2013-08-04 Witam, chętnie podejmę współpracę. Każdy projekt jest wyceniany indywidualnie. Zapraszam www.witrynanet.com.pl

2013-07-07 09:14:53 incredpl
Do negocjacji 2013-08-04 Zapraszamy do współpracy... Jesteśmy firmą, która aktywnie dąży do zwiększenia efektywności i rentowności przedsiębiorstw naszych klientów. Naszym celem jest osiągnięcie zadowolenia Klienta dlatego wykorzystujemy efektywność, kreatywność, zaangażowanie w pracy naszych programistów i grafików. Reklama to nasza specjalność, dlatego wykorzystujemy najskuteczniejsze technologie w celu osiągnięcia jak najlepszych rezultatów. || Oferujemy usługi: -strony internetowe -poligrafii -kreacji wizerunku -grafiki -animacji -fotografii -programowania -iOS -social media -facebook || Istnieje możliwość bezpłatnego spotkania w celu omówienia szczegółów dotyczących zlecenia || Wystawiamy faktury VAT oraz VAT UE || Świadczymy bezpłatne doradztwo podczas realizacji zlecenia. || Podana kwota jest ceną orientacyjną i podlega negocjacji. || http://www.incred.pl || kontakt@incred.pl || gg:666677 || tel.+48 531766848

2013-07-05 01:57:02 maclub
Do negocjacji 2013-08-04 Witam, jestem bardzo zainteresowany współpracą jako front-end developer. Swoją aplikację wysłałem droga mailową. Serdecznie pozdrawiam, Maciej Lubaszewski

W naszym katalogu firm znajdziesz 13 wykonawców w kategorii Serwisy społecznościowe w województwie Małopolskie.

Ogłoszenie zakończone. Brak zwycięzcy.