Programista PHP - praca zdalna

Parametry ogłoszenia:

PRM  (0/0/0)
 Zlecę
 Do negocjacji
 Praca zdalna

Pracodawca wybrał opcję wyboru zwycięzcy przed zakończeniem ogłoszenia
Treść ogłoszenia:

Programista PHP.

Zakres obowiązków:
Podejmiemy stałą współpracę z osobą na stanowisku programista PHP. Osoba ta będzie odpowiedzialna za wykonywanie bieżących zleceń programistycznych w ramach projektów wewnętrznych firmy oraz klientów i partnerów biznesowych. Praca zdalna.

Wymagania:

    • dobra znajomość PHP ,

    • doświadczenie w pracy z bazą danych SQL,

    • dobra znajomość HTML4, CSS2, Javascript, jQuery

    • Mile widziane:

    • znajomość Javascript, jQuery

    • znajomość i stosowanie zasad tworzenia bezpiecznych aplikacji PHP

    • doświadczenie w optymalizacji skryptów PHP oraz tworzeniu wydajnych zapytań SQL

Tagi:
Programista PHP, Programista, Skrypt,
Wszystkie ogłoszenia użytkownika PRM
Załączniki

Brak załączników

Data dodania
Użytkownik Oczekiwania finansowe
za całość
2016-11-27 14:32:03 lukas_j
Do negocjacji 2017-01-23 Witam, chętnie podejmę się współpracy. Bardzo dobrze znam PHP, JavaScript(w tym jQuery), oraz CSS (w tym framework Bootstrap). Posiadam doświadczenie w pracy zdalnej. Moje portfolio można obejrzeć na stronie: http://warsztat.tk/~lukas

2016-11-26 10:41:48 salvador.polski
Do negocjacji 2017-01-23 Dzień Dobry, razem z kolegą stanowimy dwu osobowy zespół doświadczonych (w międzynarodowych projektach, 3lata +) programistów. Jesteśmy zainteresowani podjęciem współpracy o charakterze zdalnym. Prośba o kontakt.

2016-11-25 14:02:29 polkka
Do negocjacji 2017-01-23 Witam, chętnie podejmę współpracę. Mam doświadczenia w trybie pracy zdalnej. Proszę o kontakt pevgeniya20@gmail.com.

2016-11-24 19:15:48 ggg
Do negocjacji 2017-01-23 Witam, mam doswiadczenie w prowadzeniu serwisow na odleglosc. Jestem programista PHP i JS (znajomosc angulara oraz jquery). Prosze o kontakt w razie zainteresowania na dswietojanski@gmail.com. Pozdrawiam serdecznie.

2016-11-24 15:40:57 RadoslawKabulski
Do negocjacji 2017-01-23 Witam, jestem zainteresowany współpracą w trybie pracy zdalnej i ewentualnych spotkań na potrzeby omówienia zleceń i zmian. Proszę o kontakt mailowy r.kabulski@gmail.com

2016-11-24 07:25:12 PiotrJanczura
Do negocjacji 2017-01-23 Proszę o kontakt : piotr@janczura.pl

2016-11-23 13:37:51 r3v
Do negocjacji 2017-01-23 Proszę o wysłanie maila adrian.stolarski@gmail.com Profil: http://www.goldenline.pl/adrian-stolarski3/

W naszym katalogu firm znajdziesz 388 wykonawców w kategorii Inne .

Ogłoszenie zakończone. Zwycięzca nie został jeszcze wybrany.