Programista Java (JL/WAWA/NW)

Parametry ogłoszenia:

rekrutacja2@power.com.pl  (0/0/0)
 Zatrudnię

Dla jednego z naszych Klientów - jednego z wiodących towarzystw ubezpieczeniowych - prowadzimy aktualnie rekrutację na stanowisko Java Developera.

Miejsce pracy: Warszawa - Służewiec

Kluczowe zadania:

  • Wspieranie prac wdrożeniowych nowych wersji systemów i aplikacji u klienta wewnętrznego.

  • Prowadzenie dokumentacji projektowej i programistycznej w zakresie wprowadzanych zmian i modyfikacji kodu.

  • Aktywny udział w projektach dotyczących zadań programistycznych, w zakresie pełnego procesu wytwórczego tj. od analizy do wdrożenia.

  • Samodzielne planowanie i raportowanie wykonania powierzonych zadań programistycznych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (najlepiej techniczne - informatyka)

  • Doświadczenie w projektach wykorzystujących Javę/J2EE i bardzo dobra wiedza Javy SE, HTML, JSP

  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych i SQL

  • Dobra znajomość frameworków Javowych i notacji UML oraz

  • Podstawowa znajomość J2EE i wzorców projektowych

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Kartę sportową

  • Dodatkowe zajęcia integracyjne, szkolenia

Miejsce realizacji ogłoszenia:

Aby zobaczyć dane kontaktowe musisz się zalogować
Załączniki

Załącznik 1
<< poprzednia < poprzednia w kategorii | następna w kategorii > następna >>

Brak ofert realizacji zlecenia
W naszym katalogu firm znajdziesz 41 wykonawców w kategorii Inne w województwie Mazowieckie.

Ogłoszenie zakończone. Brak zwycięzcy.