j francuski - praca Warszawa

Parametry ogłoszenia:

PMSolutions  (0/0/0)
 Zlecę
 7000 PLN za całość
 999 dni
 od zaraz
 42 dni 10 godzin 59 minut

Dla naszego klienta, obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Helpdesk z językiem francuskim (nie wymagamy doświadczenia)

Miejsce pracy: Warszawa - Mokotów

Zakres obowiązków:

  • diagnoza i analiza problemów zgłaszanych przez klienta

  • zdalna pomoc techniczna dla klienta

  • sporządzanie raportów

  • kontrola jakości danych w systemie

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych

  • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin

  • Elastyczność, otwartość, wrażliwość międzykulturowa, orientacja na Klienta

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie ######### PLN w zależności od posiadanego doświadczenia w pracy

  • Międzynarodową atmosferę pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Stabilne warunki pracy – umowa o pracę

  • Miłą, zespołową atmosferę pracy

Zapraszamy do aplikowania

Miejsce realizacji ogłoszenia:

Aby zobaczyć dane kontaktowe musisz się zalogować
Wszystkie ogłoszenia użytkownika PMSolutions
Załączniki

Załącznik 1

Brak ofert realizacji zlecenia
W naszym katalogu firm znajdziesz 36 wykonawców w kategorii Inne w województwie Mazowieckie.

Aby dodać ofertę musisz się zalogować.