Pomoc przy wyborze i konfiguracji sklepu - Dropshipping

Parametry ogłoszenia:

BlackUncle  (0/0/0)
 Zlecę
 Do negocjacji
 Praca zdalna
 Do negocjacji
 od zaraz
 14 dni 16 godzin 16 minut

Treść ogłoszenia:

Witam.


Szukam pomocy przy wyborze odpowiedniego oprogramowania i jego pozniejszej konfiguracji oraz stałej pomocy techniczynej.


Sklep internetowy z produktami CBD oparty na dropshippingu. Pełna automatyzacja.Osobiscie myslałem o Prestashop. Chyba że ktoś ma lepszą propozycje.Pozdrawiam.Tagi:
Sklep internetowy,
Powiadom znajomego
Zgłoś naruszenie regulaminu
Wszystkie ogłoszenia użytkownika BlackUncle
Załączniki
 
Brak załączników


Data dodania
Użytkownik Oczekiwania finansowe
za całość
Termin rozpoczęcia realizacji Komentarz
2021-03-02 12:36:21 Dizajnersi.pl
(0/0/0)
Do negocjacji 2021-03-19 Witam serdecznie. Z chęcią podejmiemy się zlecenia. Strona Internetowa: Dizajnersi.pl Media Społecznościowe: Facebook.com/DizajnersiPL Jesteśmy w stanie zająć się tym zleceniem natychmiastowo. Nasze dane kontaktowe możesz znaleźć na Naszej stronie internetowej, dodatkowo podaję poniżej: Telefon +48 530 825 632 / +48 729 981 358 E-mail biuro@dizajnersi.pl Naszą aktualną realizacją jest sklep-junior.pl. Na wszystkie zlecenia oczywiście wystawiamy fakturę VAT. Zostańmy partnerami, a będąc stałym klientem otrzymujesz rabat na kolejne zlecenia! :)


2021-02-18 10:49:32 Kreatywny Copywriter 16
(0/0/0)
Do negocjacji 2021-03-19 Dzień dobry. Być może pośrednio zdołam pomóc. Taki sam dylemat miałem już kilka razy (zawodowo, od 2005 roku, zajmuję się kierowaniem różnymi e-sklepami). Dziś korzystam z prostej zasady: jeśli maksymalnie kilkaset produktów i spodziewam się umiarkowanego ruchu na stronie, to WooCommerce jest idealny. Serio. Jeśli mam kilkadziesiąt tysięcy produktów i oczekuję dużego ruchu, to najlepszy jest sklep pisany od zera dla mnie (tak zwany dedyk). A jeśli coś pomiędzy, to można się zastanawiać (choć cena za Prestę zbliża się do ceny rozwiązania dedykowanego i tu kolejny raz wygrywa WooCommerce). A jeśli mam wątpliwości, to dzwonię albo piszę do człowieka, który od 2 lat stworzył dla mnie już kilka witryn i e-sklepów (przy okazji jest najlepszym pozycjonerem i analitykiem, jakiego znam). Jeśli chce pan z nim pomówić, to proszę dać znać.


W naszym katalogu firm znajdziesz 920 wykonawców w kategorii CMS, sklepy internetowe .

Aby dodać ofertę musisz się zalogować.