Front-end developer

Parametry ogłoszenia:

nakdcom  (0/0/0)
 Zlecę
 60 PLN za godzinę
 Praca zdalna

OBOWIĄZKI:

Tworzenie responsywnej strony internetowe j w oparciu o gotowe projekty graficzne wraz z integracją CMS.
Tworzenie oprogramowania zgodnie z przyjętą architekturą, z uwagą i dbałością o szczegóły oraz dostarczanie wyników przy użyciu najlepszych praktyk kodowania.

WYMAGANIA:

Potwierdzona, bardzo dobra znajomość HTML5, CSS & JavaScript
Min. 2 lata doświadczenia
Dostępność 5-10 h/tydzień
Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2
Samodzielność

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:

⚡️Znajomość Episerver CMS
⚡️Doświadczenie w zarządzaniu platformami e-commerce
⚡️Chęć podjęcia współpracy na dłużej
⚡️Elastyczność

Tagi:
projekty graficzne, strony internetowe,
Wszystkie ogłoszenia użytkownika nakdcom
Załączniki

Brak załączników
<< poprzednia < poprzednia w kategorii | następna w kategorii > następna >>

Data dodania
Użytkownik Oczekiwania finansowe
za godzinę
2020-01-13 12:19:25 JotPe
(2/0/0)
Do negocjacji 2020-01-24 Dzień dobry. Jesteśmy małym zespołem programistów i designerów. Mamy wieloletnie doświadczenie w font, back endzie jak również projektowaniu UI UX oraz utrzymaniu i rozwijaniu softu. Pracujemy również scrumowo. Nie znamy Episerver CMS, znamy .net Portfolio: www.be.net/ajti Kontakt: biuro@ajti.pl www.ajti.pl

2020-01-13 11:36:57 dcolor
60 PLN 2020-01-24 Dzień dobry, z chęcią nawiążę współpracę. Znam doskonale HTML CSS i JS, mam prawie 5 lat doświadczenia, jestem dostępny ponad 10 godzin tygodniowo, może trochę słabiej znam angielski ale jestem także samodzielny, elastyczny i chce podjąć współpracę na dłużej. Zapraszam do kontaktu: kontakt@colorvision.pl / +48 539 976 569

W naszym katalogu firm znajdziesz 865 wykonawców w kategorii CMS, sklepy internetowe .

Ogłoszenie zakończone. Brak zwycięzcy.