To ogłoszenie zostało anulowane

Projekt w VS 2015 lub 2017 .NET C#

Parametry ogłoszenia:

olszakm  (0/0/0)
 Zlecę
 Do negocjacji
 Praca zdalna
 30 dni
 od zaraz
 7 dni

Pracodawca wybrał opcję wyboru zwycięzcy przed zakończeniem ogłoszenia
Treść ogłoszenia:

Zlecę przygotowanie projektu w Visual Studio 2017 lub 2015. .NET4 C#. Projekt posłuży jako podstawa/szkielet do budowy aplikacji.
Projekt będzie zawierał pusta formę jako główne okno programu + dodatkowe okno dla funkcji aktualizacji, ustawień programu oraz okno dla ustawień/kreatora połączenia z bazą MS SQL. Program będzie posiadał następujące funkcję (Implementacja tych funkcji będzie należała do zleceniobiorcy).

1. Notification icon z podpiętym menu kontekstowym
2. Funkcja aktualizacji programu
3. Funkcja zapisu zdarzeń do pliku logu
4. Funkcja zapisu i odczytu ustawień z pliku tekstowego.
5. Funkcja konfiguracji połączenia do serwera MS SQL
6. Program będzie posiadał interfejs wielojęzykowy dlatego wszystkie teksy, opisy itp muszą być odczytywane z plików .resx.
7. Program musi posiadać poprawnie zaimplementowaną obsługę błędów try catch gdzie błędy będą przekazywane do funkcji AddToLog. Dla użytkownika będzie wyświetlany komunikat błędu, ale bez szczegółów.
8. Program ma wspierać wielowątkowość.

Więcej informacji dla zainteresowanych. Jestem otwarty na propozycje zmian w projekcie, inne podejście do realizacji w/w funkcji. Odbiór zlecenia na email (spakowany projekt). Zaplata przelewem na konto. Możliwość wpłaty zaliczki. Możliwość dalszej współpracy. Faktura mile widziana aczkolwiek nie jest wymagana.Tagi:
,
Powiadom znajomego
Zgłoś naruszenie regulaminu
Wszystkie ogłoszenia użytkownika olszakm
Załączniki
 
Brak załączników
<< poprzednia < poprzednia w kategorii | następna w kategorii > następna >>


Data dodania
Użytkownik Oczekiwania finansowe
za całość
Termin rozpoczęcia realizacji Komentarz
2017-12-06 19:39:01 ptrojanski
(0/0/0)
Do negocjacji 2017-12-08 http://www.freelanceria.pl/ogloszenia/programowanie/aplikacje-desktopowe/projekt-w-vs-2015-lub-2017-net-c-13136 Witam, jestem zainteresowany Pana zleceniem dotyczącym projektu w C# .NET 4. Na co dzień pracuję właśnie w tym środowisku (C# .NET VS15) w dużej polskiej firmie więc żaden ze wspomnianych w tych 8 punktach tematów nie jest mi obcy. Na bazie informacji z ogłoszenia byłbym w stanie wykonać zlecenie w ciągu 7-12 dni. Oczywiście prosiłbym o możliwie jak najdokładniejszy opis wymaganych funkcjonalności, aby uniknąć \"niedogadania się\" i zbędnych poprawek. Jeżeli ma Pan już jakieś pomysły rozwiązania danych problemów to jestem skory to tego, by je razem przedyskutować :) O kwestiach finansowych na razie nie wspominam - mógłbym coś oszacować po, mam nadzieję, kolejnych rozmowach w których przekaże Pan szerszą wizję projektu :) Pozdrawiam, Paweł Trojański


W naszym katalogu firm znajdziesz 413 wykonawców w kategorii Aplikacje desktopowe .

To ogłoszenie zostało anulowane