Opieka techniczna nad systemem rezerwacji wizyt

Parametry ogłoszenia:

mzzadroga  (0/0/0)
 Zlecę
 2500 PLN za całość
 Praca zdalna
 30 dni
 od zaraz
 21 dni 20 godzin 8 minut

Oferta współpracy dotyczy serwisu VISUP™. Jest to system zarządzania rezerwacjami w chmurze. To rozwiązanie dla gabinetów lekarskich, salonów fryzjerskich, kosmetycznych, barberów, solariów, serwisów samochodowych, obiektów sportowych i innych. Zawiera bazę klientów, umawianie wizyt,
marketing i przypomnienia SMS oraz e-mail.

Wymagania stawiane zleceniobiorcy:

  • doświadczenie poparte portfolio

  • dostępność 24/7, czas reakcji na awarię do 24 godzin

Zakres obowiązków w sytuacjach bez awaryjnych:

  • stały nadzór nad poprawnością funkcjonowania systemu

  • regularna aktualizacja oprogramowania

  • kontrola i dostosowywanie mechanizmów witryny do zmieniającego się środowiska internetowego

  • tworzenie kopii zapasowej

Dodatkowy zakres obowiązków w sytuacjach awaryjnych:

  • rozwiązywanie problemów i awarii w ciągu 24 godzin

  • rozbudowa o moduły i komponenty zgłaszane przez Zamawiającego w ciągu 10 dni roboczych

  • zmiany wizualne strony w ciągu 10 dni roboczych

Umowa o dzieło z wynagrodzeniem w sytuacjach awaryjnych: 2500 zł netto + premia w wysokości 5% obrotów generowanych przez serwis.

Pierwsza umowa na 3 mc.

Wszystkie ogłoszenia użytkownika mzzadroga
Załączniki

Brak załączników

Data dodania
Użytkownik Oczekiwania finansowe
za całość
2021-04-05 18:11:23 Kreatywny Copywriter 17
Do negocjacji 2021-05-05 Polecam Państwu programistę, którego klientem jestem od ponad 2 lat (kilka e-sklepów). Wyjątkowo słowny i terminowy człowiek (a wiem, co piszę - pracuję w e-commerce od 2005 roku i wiem, że sensowny fachowiec to rzadkość).

2021-04-04 22:50:26 VROCode
(0/1/0)
Do negocjacji 2021-05-05 Dzień dobry, zapraszam do kontaktu na temat współpracy - chciałbym omówić szczegóły. Mail do mnie: szymon.matynia@vrocode.pl

W naszym katalogu firm znajdziesz 420 wykonawców w kategorii Aplikacje desktopowe .

Aby dodać ofertę musisz się zalogować.