Opieka techniczna nad systemem rezerwacji wizyt

Parametry ogłoszenia:

mzzadroga  (0/0/0)
 Zlecę
 2500 PLN za całość
 Praca zdalna
 30 dni
 od zaraz
 52 dni 12 godzin 20 minut

Szukam pasjonata, który podjąłby się opieki technicznej nad nowopowstałym systemem rezerwacji wizyt w chmurze. System oparty na PHP, JAVA, Bootstrap.

Zadania zleceniobiorcy:

  • stały nadzór nad poprawnością funkcjonowania systemu

  • regularna aktualizacja oprogramowania

  • kontrola i dostosowywanie mechanizmów witryny do zmieniającego się środowiska internetowego

  • tworzenie kopii zapasowej

  • rozwiązywanie problemów i awarii w ciągu 24 godzin

  • rozbudowa o moduły i komponenty zgłaszane przez Zamawiającego

  • zmiany wizualne strony

Wymagania:

  • doświadczenie poparte portfolio

  • dostępność 24/7, czas reakcji na awarię do 24h

Wynagrodzenie:

  • 2500 zł netto/mc + 5% premii od obrotów wygenerowanych przez system (we wspólnym interesie będzie jego sprawne działanie)

Umowa:

  • umowa o dzieło

Wszystkie ogłoszenia użytkownika mzzadroga
Załączniki

Brak załączników

Brak ofert realizacji zlecenia
W naszym katalogu firm znajdziesz 420 wykonawców w kategorii Aplikacje desktopowe .

Aby dodać ofertę musisz się zalogować.