Ogłoszenie zostało zakończone.

Scenariusz do 30min przedstawienia dla dzieci (Dodano przez telefon)

Parametry ogłoszenia:

grzegorzmigda  (0/0/0)
 Zlecę
 Do negocjacji
 Do negocjacji
 od zaraz
 Ogłoszenie zakończone

Treść ogłoszenia:

Szukam osoby, która podejmie się napisania kilku scenariuszy do teatrzyku kukiełkowego w przedszkolu. Temat dowolny. Kilka postaci (5-8). Historie opowiedziane w scenariuszu muszą przekazywać dzieciom dobre wartości.Miejsce realizacji ogłoszenia:

Aby zobaczyć dane kontaktowe musisz się zalogować
Tagi:
,
Załączniki
 
Brak załączników
<< poprzednia < poprzednia w kategorii | następna w kategorii > następna >>


Data dodania
Użytkownik Oczekiwania finansowe
za całość
Termin rozpoczęcia realizacji Komentarz
2019-01-23 13:40:07 Rzepiszka
(0/0/0)
Do negocjacji 2019-02-17 Jestem psychologiem i pisarką. Mam pomysł na serię przedstawień, które łączyłyby radosną zabawę z alegoryczną prezentacją problemów charakterystycznych dla wieku przedszkolnego. Mam doświadczenie pisarskie oraz w realizacji eventów dla dzieci. Jeśli chcieliby Państwo poznać więcej szczegółów na temat mojego pomysłu, zapraszam do kontaktu.


2019-01-18 13:04:01 RedaktorKorektor
(0/0/0)
Do negocjacji 2019-02-17 Dzień dobry. Z przyjemnością pomogę. Jestem m.in. autorem książki, wielu opowiadań (niekoniecznie dla dzieci), ale także serii opowiadań dla mojego 6-latka o detektywie Sprytniaku (być może uda się je wydać). Jestem też redaktorem i korektorem w papierowych wydawnictwach (m.in. w Znaku). Znam też formę scenariusza: regularnie piszę scenariusze do filmów reklamowych i promocyjnych. Od kilkunastu lat prowadzę gry fabularne, więc idealnie czuję storytelling. Warto ze mną pomówić o szczegółach.


2019-01-18 06:13:18 Mrozikowa
(0/0/0)
Do negocjacji 2019-02-17 Jestem młodą kreatywną osobą, która lubi pisać. Niejednokrotnie pisałam różnego rodzaju bajki, opowiadania itp. Napisanie krótkiego scenariusza to dla mnie sama przyjemność, więc stworzenie jego długo mi nie zajmie. Jeśli jest Pan zainteresowany moją twórczością proszę o odpowiedź. Mogę zagwarantować, że po Pańskiej odpowiedzi w ciągu dnia zlecenie będzie gotowe. Pozdrawiam :)


W naszym katalogu firm znajdziesz 219 wykonawców w kategorii Skład i redagowanie tekstu w województwie .

Ogłoszenie zakończone. Brak zwycięzcy.