Ogłoszenie zostało zakończone. Do realizacji ogłoszenia wybrano (0/0/0)

Wprowadzanie produktów do e-sklepu Shoper

Parametry ogłoszenia:

afrz  (0/0/0)
 Zlecę
 Do negocjacji
 Praca zdalna
 60 dni

Pracodawca wybrał opcję wyboru zwycięzcy przed zakończeniem ogłoszenia
Treść ogłoszenia:

Witam,
Poszukuję doświadczonej osoby do wprowadzania produktów do istniejącego sklepu internetowego. Branża wyposażenie wnętrz.
Możliwa stała współpraca. Proszę o poważne oferty, zgodne z informacjami podanymi niżej.

Wymagania:

  • znajomość oprogramowania Shoper

  • znajomość podstaw tworzenia tekstów SEO

  • przynajmniej minimalna znajomość branży wyposażenia / wykończenia wnętrz (terminologia branżowa)

  • wystawianie faktur VAT, ew. gotowość do spisania umowy o dzieło

  • bogate słownictwo, tzw. lekkie pióro

  • samodzielność i rzetelność

Zadania:

  • wprowadzanie nowych produktów ( przeredagowanie opisów na podstawie istniejących opisów producentów/ tworzenie opisu marki lub kolekcji / warianty/ przypisanie do kategorii / dodawanie zdjęć)

  • aktualizacje istniejących produktów (zmiana ceny/ nazwy / stanu magazynowego etc.)

Proszę o podanie ceny za "sztukę" lub za pakiet np. "wprowadzenia 100 produktów nowych".

Wszystkie ogłoszenia użytkownika afrz
Załączniki

Brak załączników

Data dodania
Użytkownik Oczekiwania finansowe
za sztukę
2020-10-19 06:33:28 rproceder427
3 PLN 2020-10-21 http://www.programowanienazlecenie.eu kontakt: krbroniszewski@gmail.com

W naszym katalogu firm znajdziesz 449 wykonawców w kategorii Inne .

Komentarze dla pracodawcy i wykonawcy
Dla pracodawcy
afrz
(0/0/0)
komentarz nie został jeszcze wystawiony
Dla zwycięzcy