Back Office Niemiecki 29zł/h - elastyczne godziny

Parametry ogłoszenia:

PMSolutions  (0/0/0)
 Zlecę
 5000 PLN za całość

Wsparcie Klienta Niemiecki / Nie sprzedaż/ Nie budowanie bazy

Jest to Suport Back Office

Miejsce pracy: Warszawa

Wynagrodzenie 29zł/h

Praca w elastycznych godzinach 8-20 ( pracujesz ile chcesz!)

ZADANIA:

Mailowa weryfikacja danych po sprzedażowych

Sporządzanie dokumentacji administracyjnej

Odpowiadanie na zapytania techniczne w zależności od znajomości języka

WYMAGANIA:

Dobra znajomość języka Niemieckiego

OFERUJEMY:

Umowa o pracę

Szkolenia które wliczają się w czas pracy

Realne szanse rozwoju w strukturach firmy

Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana ofertą pracy – prześlij do nas swoje CV

Miejsce realizacji ogłoszenia:

Aby zobaczyć dane kontaktowe musisz się zalogować
Tagi:
Weryfikacja danych,
Wszystkie ogłoszenia użytkownika PMSolutions
Załączniki

Załącznik 1

Brak ofert realizacji zlecenia
W naszym katalogu firm znajdziesz 22 wykonawców w kategorii Inne w województwie Mazowieckie.

Ogłoszenie zakończone. Brak zwycięzcy.