Zlecę napisanie sprzedażowych artykułów zgodnych z seo

Parametry ogłoszenia:

waznesprawy.pp  (0/0/0)
 Zatrudnię
 200 PLN za całość
 Praca zdalna
 od zaraz
 21 dni 6 godzin 8 minut

Pracodawca wybrał opcję wyboru zwycięzcy przed zakończeniem ogłoszenia
Treść ogłoszenia:

Dzień dobry,


Szukam do dłuższej współpracy copywritera, który tworzyłby teksty zoptymalizowane pod kątem seo pod odpowiednie słowa kluczowe, które jednocześnie będą bardzo przyjemne w odbiorze i przekonujące do zakupu szkolenia z programowania.


Mile widziana osoba która ma pojęcie o co chodzi w programowaniu i ma doświadczenie w pisaniu sprzedażowych tekstów zoptymalizowanych pod wyszukiwarkę Google oraz przekonujących do zakupu produktu bądź usługi :).


Zgłaszając się prześlij mi link do swojego najlepszego artykułu, abym mógł poznać Twój styl pisania.


Zainteresowane osoby otrzymają wszystkie szczegóły zlecenia oraz listę artykułów do napisania.


Proszę o zgłaszanie się oraz informację jaka jest Twoja stawka za 1000 zzs.Satysfakcjonujących Wyzwań!
Artur Nowakowski
PrzyszlyProgramista.pl - Zdobądź Zawód Przyszłości i Spełnij Swoje Marzenia!

Tagi:
Programowanie, Programista,
Załączniki
 
Brak załączników


Data dodania
Użytkownik Oczekiwania finansowe
za całość
Termin rozpoczęcia realizacji Komentarz
2021-11-23 18:34:51 Kreatywny Copywriter 21
(0/0/0)
Do negocjacji 2021-12-20 Dobry wieczór, Panie Arturze. Kilka luźnych myśli ode mnie. 1. Niech Pan szuka uparcie dobrego copy. Będzie trudno i nie ma pewności, czy to będzie satysfakcjonujące wyzwanie. Tu raczej będzie ciężko - na facebookowych grupach znajdzie Pan więcej zainteresowanych, choć 95% z nich to zwyczajni pisacze, a nie copywriterzy. Wyzwanie ciekawe i wymagające. Choć piszę komercyjnie od 20 lat i mam za sobą 2 lata studiów programistycznych, to nie zgłaszam swojej oferty. Wiedza o programowaniu to jedno, umiejętność ciekawego pisania o nim to drugie, zrozumienie, po co się to robi, to trzecie. 3. Od kilku tygodni wdrażam się mocniej w newslettery (płatne i free) jako ich autor. Być może to jest kierunek rozwoju dla Pana biznesu. 4. Bez związku, ale i tak napiszę. Miałem przyjemność pracować przez kilka lat u boku wspaniałego programisty, Marcina Kałamarskiego. Zawsze będę mu wdzięczny za to, że pokazał mi, iż programowanie może być pasją, sztuką i zabawą. Dziękuję Ci, Marcinie.


2021-11-19 16:50:08 nataliasuchocka
(0/0/0)
Do negocjacji 2021-12-20 Dzień dobry, bardzo chętnie podejmę z Panem współpracę. Gwarantuję szybki czas realizacji oraz wysoką jakość. Tworzyłam już teksty na temat programowania, chętnie prześlę ich próbki na Pana adres e-mail. Moja propozycja to: 35 zł brutto za 1000 zzs. Wystawiam faktury. Proszę o kontakt telefoniczny (698 645 994) lub e-mailowy (natalia.suchocka@gmail.com).


W naszym katalogu firm znajdziesz 1814 wykonawców w kategorii Copywriting .

Aby dodać ofertę musisz się zalogować.