Ogłoszenie zostało zakończone.

Teksty do sklepu

Parametry ogłoszenia:

apilaspzoo  (0/0/0)
 Zlecę
 Do negocjacji
 Praca zdalna
 Do negocjacji
 od zaraz
 Ogłoszenie zakończone

Treść ogłoszenia:

Dzień dobry,


poszukuje tekściarza do napisania tekstów - na sklep z drewnianymi placami zabaw - kategorie produktów - produkty - teksty na bloga - temat rozwojowy.


Proszę o kontakt na ######### - forma współpracy do uzgodnienia - preferuje FVS


Przykładowy tekst produktu:


"Duża wieża wspinaczkowa z dwoma poziomami platform oraz unikalną konstrukcją dachu. Drewniany dach z dodatkami z nieprzemakalnego, niebieskiego płótna podkreśla jego ciekawą konstrukcję. Piaskownica oraz pełna wyzwań ściana wspinaczkowa czynią zestaw ten odpowiednim dla dzieci w różnym wieku. Naturalnie Barn zawiera wiele elementów zabezpieczających oraz może zostać rozbudowany za pomocą wszelkich akcesoriów i modułów Jungle Gym. Zestaw wyposażony jest w 3-metrowy ślizg Classic oraz zestaw montażowy do kierownicy Steering Wheel™. Jungle Barn™ zawiera ponadto wszystkie akcesoria montażowe i elementy do mocowania do gruntu."Tagi:
,
Powiadom znajomego
Zgłoś naruszenie regulaminu
Wszystkie ogłoszenia użytkownika apilaspzoo
Załączniki
 
Brak załączników
<< poprzednia < poprzednia w kategorii | następna w kategorii > następna >>


Data dodania
Użytkownik Oczekiwania finansowe
za całość
Termin rozpoczęcia realizacji Komentarz
2020-02-07 12:58:11 NajlepszeTeksty
(0/0/0)
Do negocjacji 2020-02-11 Dzień dobry. Z przyjemnością pomogę. Piszę komercyjnie od 20 lat, mam 14 lat doświadczeń w e-handlu, redaguję i koryguję książki, szkolę copywriterów. Doświadczenie w sprzedaży i jako sprzedażowy copywriter pozwala mi zwrócić uwagę na fakt, że przykładowy tekst jedynie zasłania białe pola na Państwa witrynie. Nie ma w nim niczego, co powinno sprawiać, że teksty zaczną sprzedawać: AIDA, techniki sprzedaży, elementy NLP, storyelling, język korzyści, brakuje nawet CTA. Jeżeli potrzebujecie Państwo naprawdę zachęcających i skutecznych tekstów, to zapraszam do kontaktu ze mną.


2020-02-06 21:46:06 Sara234
(0/0/0)
Do negocjacji 2020-02-11 Dzień dobry, jestem zainteresowana ofertą. Proszę o szczegóły na sgrudek@gmail.com


2020-02-06 20:50:24 Lajcik
(0/0/0)
Do negocjacji 2020-02-11 Dobry Wieczór, bardzo chętnie podejmę z Państwem współpracę. Gwarantuję szybki czas realizacji oraz wysoką jakość. Proszę o kontakt e-mailowy (dan.ruc5@gmail.com). W sprawie wynagrodzenia dogadamy się za określoną ilością znaków,produktów.


W naszym katalogu firm znajdziesz 1737 wykonawców w kategorii Copywriting .

Ogłoszenie zakończone. Brak zwycięzcy.