Ogłoszenie zostało zakończone.

szukam autorów artykułów spec. z zakresu e-commerce

Parametry ogłoszenia:

marta@intle.pl  (0/0/0)
 Zlecę
 Do negocjacji
 Praca zdalna
 Do negocjacji
 od zaraz
 Ogłoszenie zakończone

Treść ogłoszenia:

Szukam wyłącznie specjalistów/praktyków doświadczonych przy pracy ze sklepami internetowymi do pisania artykułów edukacyjnych na platformę dla przedsiębiorców e-commerce.
W zamyśle zlecenia stałe.

Dziedziny w których możesz się specjalizować.
-SEO
-SEM
-Analityka
-Marketing/ strategia
-Social Media
-UX
-content marketing
-Fotografia
-Logistyka
-Zagadnienia prawne
-Zarządzanie w e-commerceTagi:
fotografia,
Załączniki
 
Brak załączników
<< poprzednia < poprzednia w kategorii | następna w kategorii > następna >>


Data dodania
Użytkownik Oczekiwania finansowe
za całość
Termin rozpoczęcia realizacji Komentarz
2019-03-04 09:35:08 RedaktorKorektor
(0/0/0)
Do negocjacji 2019-04-01 Dzień dobry. Z przyjemnością pomogę. Piszę komercyjnie od 19 lat, prowadzę szkolenia z copywritingu i obsługi klienta. Mam kilkanaście lat doświadczenia w obsłudze klienta w e-commerce i w kierowaniu e-sklepami. Zainteresowałem? To zapraszam do kontaktu ze mną.


2019-03-03 13:51:17 seomedia
(0/0/0)
Do negocjacji 2019-04-01 Witam. Pracuję jako copywriter od 3 lat na zlecenia indywidualne i agencji marketingowych (DNS Group, iCEA). Z zawodu jestem logistykiem, jednak moja pasja do pisarstwa wzięła górę. Znam zasady SEO, tworzę treści o różnym charakterze (artykuły, teksty specjalistyczne, wpisy na blog) - mogę przesłać próbkę prac. Całkiem niedawno napisałem tekst dotyczący pozycjonowania. Interesuję się marketingiem, pozycjonowaniem, SEO, Content Marketingiem i Social Mediami. Lubię tworzyć i tym zajmuję się codziennie. Zapraszam do kontaktu. Wierzę, że jestem osobą, której Państwo poszukują. Mail: fijalkrystian@gmail.com. Oferuję copywriting w dobrej cenie, który przystosowany jest do potrzeb mojego klienta. Na życzenie wystawiam FVAT. Jak najbardziej możliwa stała współpraca (nawet na umowę).


2019-03-02 12:47:34 rproceder24
(0/0/0)
Do negocjacji 2019-04-01 W ramach promocji pobieram symboliczna zaliczke 15zl reszta po zakonczeniu zlecenia wg uznania finansowego zleceniodawcy. Klient sam decyduje czy i na ile mnie wynagrodzi. Programowanie, grafika, teksty, strony www na zlecenie: http://www.programowanienazlecenie.eu http://facebook.com/sipronexpl dapalan.com/5k66 Posiadam doswiadczenie w wycianiu zdjec do allegro. W przypadku zainteresowaniaw wiecej w kontakcie email: krbroniszewski@gmail.com


W naszym katalogu firm znajdziesz 1401 wykonawców w kategorii Copywriting .

Ogłoszenie zakończone. Brak zwycięzcy.