Serwis o medycynie naturalnej szuka redaktora

Parametry ogłoszenia:

medycznyprzemek  (0/0/0)
 Zlecę
 2000 PLN za całość
 Praca zdalna

Pracodawca wybrał opcję wyboru zwycięzcy przed zakończeniem ogłoszenia

Medyczny Olej jest portalem działającym od blisko dwóch lat. Pomimo krótkiej kariery w sieci, szybko zyskał sobie grono oddanych czytelników. Naszą misją jest dostarczanie treści na temat medycznej marihuany oraz medycyny alternatywnej opartej na rzetelnych źródłach. Chcemy być źródłem informacji godnej zaufania, przekazując wiedzę nieraz wysokospecjalistyczną w sposób odpowiedni dla przeciętnego odbiorcy. Tworzymy również publikacje związane z profilaktyką chorób, aktywnym stylem życia, zdrowym odżywianiem, oraz poradniki dla osób opiekujących się osobami chorymi, wymagającymi stałej opieki.

Opis stanowiska

Poszukujemy redaktora, który posiada udokumentowane doświadczenie w tworzeniu tekstów z zakresu zdrowia i medycyny. Redaktor przygotowuje tematy wybrane przez siebie – ważne, aby przedstawiać problemy w obiektywny sposób, zgodnie z dowodami naukowymi. Na potrzeby portalu potrzebnych jest tworzenie 2-3 tekstów tygodniowo (objętość 3500 do 7 000 zzs). Muszą być oparte na rzetelnych źródłach (np. MEDLINE, PubMed), podawanie bibliografii jest obowiązkowe. W ramach portalu przeprowadzamy również wywiady ze specjalistami oraz naukowcami z całego świata, stąd znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej komunikatywnym jest niezbędna. Lekkość pióra oraz umiejętność tworzenia treści, które sprawiają że czytanie naukowych tekstów staje się przyjemnością są niezmiernie ważne. Dodatkowo redaktor zajmuje się grupą na Facebooku, na której odpowiada na pytania czytelników.

Wymagania

Wykształcenie medyczne ( studenci kierunku lekarskiego od czwartego roku mile widziani )

Doświadczenie w tworzeniu tekstów z zakresu medycyny, zdrowia

Znajomość podstawowych zagadnień dotyczących zastosowań kannabinoidów w medycynie (z naciskiem na leczenie bólu, medycynę paliatywną oraz onkologię)

Umiejętność samodzielnej organizacji pracy

Obsługa Wordpress

Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (dodatkowa znajomość innych języków będzie dużym atutem)

Znajomość podstaw SEO oraz marketingu internetowego mile widziana

Oferujemy

Stabilny dochód na podstawie umowy o dzieło/ umowy zlecenie – 2000 zł miesięcznie

Możliwość nawiązania kontaktu z międzynarodowym środowiskiem naukowym

Możliwości rozwoju osobistego

Załączniki

Brak załączników

Data dodania
Użytkownik Oczekiwania finansowe
za całość
2017-01-15 20:43:38 januchna
1501 PLN 2017-02-06 Jestem lekarzem medycyny weterynaryjnej. Moje zainteresowania medyczne (człowiek to też zwierze) oscylują w obrębie ziołolecznictwa, terapii fagowej, leczenia bólu. Znam schemat tworzenia tekstów naukowych i łatwość wyszukiwania smaczków będących języczkiem u wagi. Bardzo zależy mi na pisaniu tekstów przy powstawaniu, których mógłbym pogłębić swoją wiedzę. kontakt bartnickijanek@wp.pl

2017-01-09 13:28:54 Kathierina
2000 PLN 2017-02-06 Witam, specjalizuję się w przygotowywaniu treści z zakresu zdrowia i medycyny. Z wykształcenia jestem biologiem genetykiem. Pracuję również jako ghostwriter specjalista i redaktor w najbardziej poczytnym portalu łączącym stomatologię i marketing. Współpracuję z lekarzami i farmaceutami - przygotowuję również dla nich publikacje fachowe. Więcej po kontakcie mailowym. Proszę pisać na kathierina@interia.pl

2017-01-07 17:20:28 Aga123
Do negocjacji 2017-02-06 Jestem lekarką, psychiatrą a od 12 lat pracuję jako redaktor, piszę z medycyny od dawna w tym pisałam dla Kulturysta com i wydawnictw oraz artykuły dla Haiku, robię tłumaczenia z publikacji anglojęzycznych i w oparciu o wydawnictwo medyczne borgis, gdzie mam dostęp jako lekarz, redaktor, chętnie podejmę się pisania dla Państwa tekstów. Mój mail szczepanik550@gmail.com

2017-01-07 12:42:54 A.Ro.
1500 PLN 2017-02-06 Witam, jestem studentką II roku farmacji. Interesuję się medycyną naturalną (w tym leczniczym zastosowaniem konopii indyjskich), jednakże nie posiadam doświadczenia w roli redaktora. Jestem osobą oczytaną, obytą ze słowem pisanym. Umiejętnie posługuję się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym, z uwzględnieniem pojęć medycznych. Szybko uczę się, pracę wykonuję rzetelnie. Chętnie podejmę nowe wyzwanie. Kontakt: anna.rozynek.95@gmail.com Pozdrawiam, Anna Rożynek

W naszym katalogu firm znajdziesz 606 wykonawców w kategorii Copywriting .

Ogłoszenie zakończone. Zwycięzca nie został jeszcze wybrany.