Poszukujemy Copywritera

Parametry ogłoszenia:

PLenkowska  (0/0/0)
 Zlecę
 Do negocjacji
 Praca zdalna

Treść ogłoszenia:

Opis oferty pracy:
Prężnie rozwijająca się firma budowlana poszukuje osoby możliwe (absolwenta/absolwentki) BUDOWNICTWA/ARCHITEKTURY na stanowisko Copywritera.
PROSIMY O ZGŁASZANIE SIĘ OSÓB JEDYNIE Z KIERUNKOWYM WYKSZTAŁCENIEM!

ZADANIA:

- redagowanie/korekta oraz pisanie tekstów o tematyce budowlanej na potrzeby pozycjonowania,

- przygotowywanie artykułów i opisów na strony internetowe

WYMAGANIA:

- samodzielność, dokładność i odpowiedzialność,

- umiejętność i łatwość tworzenia tekstów,

- bardzo dobra znajomość języka polskiego (w tym: zasad ortografii, stylistyki i interpunkcji),

- umiejętność selekcjonowania informacji oraz wykorzystywania ich przy tworzeniu treści,

OFERUJEMY:

- pracę zdalną w niepełnym wymiarze na podstawie umowy zlecenie

- przyjazną atmosferę pracy

Pozycjonowanie, Korekta, strony internetowe, Pisanie tekstów,
Wszystkie ogłoszenia użytkownika PLenkowska
Załączniki

Brak załączników
<< poprzednia < poprzednia w kategorii | następna w kategorii > następna >>

Data dodania
Użytkownik Oczekiwania finansowe
za całość
2019-03-15 08:47:43 paldia
Do negocjacji 2019-03-24 Witam, Z zawodu jestem architektem i technikiem budownictwa. Obecnie prowadzę własną pracownie projektową oraz bloga o tematyce architektonicznej. Zajmuje się również wsparciem copywrighterów przy artykułach branżowych dla producenta materiałów budowlanych. Chętnie podejmę współpracę. Możliwość rozliczanie B2B. blog: archpasja.com kontakt: arch.pasja@gmail.com

2019-03-04 14:08:11 mcjpiszeteksty
Do negocjacji 2019-03-24 Dzień Dobry. Jestem zainteresowany współpracą z Państwem. Mam 2 letnie doświadczenie w tworzeniu treści do sklepów internetowych oraz redagowaniu tekstów na potrzeby muzeów. Pisanie jest moją pasją. Stalę poszukuję nowych wyzwań i szans. W razie pytań proszę o kontakt: mcjpiszeteksty@gmail.com

2019-02-21 16:31:24 e.kos
Do negocjacji 2019-03-24 Dzień dobry, byłabym zainteresowana współpracą i spełniam wymagania przedstawione w ofercie. Obecnie pracuję jako doradca klienta w branży budowlano-wykończeniowej - zajmuję się doradztwem technicznym i aranżacją wnętrz, prowadzę również profil firmy na FB. Studiowałam budownictwo, skończyłam policealną szkołę w specjalizacji dekorator wnętrz. Praca jaką wykonuję powiązana jest z moimi zainteresowaniami - w tym temacie planuję dalej się rozwijać. Myślę, że współpraca z Państwem byłaby świetnym sposobem na wykorzystanie dotychczas zdobytej wiedzy i idealnym motywatorem do dalszego działania. Liczę na kontakt z Państwa strony i chętnie odpowiem na dodatkowe pytania. Pozostaję do Państwa dyspozycji. Ewa

W naszym katalogu firm znajdziesz 1401 wykonawców w kategorii Copywriting .

Ogłoszenie zakończone. Brak zwycięzcy.