Poszukuję copywritera

Parametry ogłoszenia:

Pa_ulina  (0/0/0)
 Zlecę
 Do negocjacji
 Praca zdalna

Prężnie rozwijająca się firma budowlana poszukuje osoby (studenta/studentki) budownictwa/architektury na stanowisko Copywritera.

ZADANIA:

- redagowanie/korekta oraz pisanie tekstów o tematyce budowlanej na potrzeby pozycjonowania,

- przygotowywanie artykułów i opisów na strony internetowe

WYMAGANIA:

- samodzielność, dokładność i odpowiedzialność,

- umiejętność i łatwość tworzenia tekstów,

- znajomość terminów i technik budowlanych

- bardzo dobra znajomość języka polskiego (w tym: zasad ortografii, stylistyki i interpunkcji),

- umiejętność selekcjonowania informacji oraz wykorzystywania ich przy tworzeniu treści,

- status studenta (studia stacjonarne lub zaoczne)

OFERUJEMY:

- pracę zdalną w niepełnym wymiarze na podstawie umowy zlecenie

- przyjazną atmosferę pracy

Pozycjonowanie, Pisanie tekstów, strony internetowe, Korekta,
Wszystkie ogłoszenia użytkownika Pa_ulina
Załączniki

Brak załączników

Data dodania
Użytkownik Oczekiwania finansowe
za całość
2017-09-28 08:28:46 Hubertol
Do negocjacji 2017-09-30 Witam, Branża budowlana jest mi dobrze znana i pisałem już wiele tekstów z nią związanych. Zarówno bardziej jak i mniej technicznych ;) Od dawna piszę teksty na zlecenie i potrafię połączyć zasady SEO oraz wartość dla czytelnika. Dlatego zapraszam do kontaktu: copywriter.oleszczuk@gmail.com Pozdrawiam, Hubert Oleszczuk

2017-09-18 20:10:49 kat.kapusta
(0/1/0)
Do negocjacji 2017-09-30 Dzień dobry! Mam za sobą studia magisterskie z architektury, a także kilka lat doświadczenia w zakresie redakcji książek dla wydawnictw naukowych (po kursie podyplomowym) oraz przeszło 2 lata w pisaniu tekstów na potrzeby internetu. Obecnie studiuję na kolejnym kierunku (międzyobszarowe studia humanistyczne). Pisanie i architektura to dwie moje pasje i specjalności. Zapraszam serdecznie do współpracy! Przykłady moich tekstów znajdą Państwo w moim portfolio, pod linkiem: https://drive.google.com/file/d/0B6nrMrgmY_sXbUpnVG9GY0xoTGM/view?usp=sharing

2017-09-15 14:00:27 polszowy
Do negocjacji 2017-09-30 Jestem studentką II stopnia, na kierunku architektura, prowadzonym w j. angielskim. Interesuje sie tematyka budowlana. Pisanie zawsze przychodzi mi z latwoscia. Ta praca bedzie dlamnie idealna ze wzgledu na polaczenie kreatywnosci z rozwijaniem wiedzy budowlanej. Przesylam link do mojego portfolio architektonicznego: https://issuu.com/paulinaryjowka/docs/paulina_olszowy_portfolio_issuu

W naszym katalogu firm znajdziesz 891 wykonawców w kategorii Copywriting .

Ogłoszenie zakończone. Brak zwycięzcy.