Ogłoszenie zostało zakończone.

Pisanie tekstów na blog i Social Media

Parametry ogłoszenia:

thedoko  (0/0/0)
 Zatrudnię
 Do negocjacji
 Praca zdalna
 od zaraz
 Ogłoszenie zakończone

Pracodawca wybrał opcję wyboru zwycięzcy przed zakończeniem ogłoszenia
Treść ogłoszenia:

Cześć, jesteśmy małym studiem projektowym i szukamy osoby do współpracy przy prowadzeniu komunikacji dla naszego klienta z branży finansowej – współpraca cykliczna (określona ilość postów i wpisów na bloga miesięcznie)

Naszym celem jest zbudowanie ciekawego profilu na facebooku więc najchętniej współpracowalibyśmy z osobą która podchodziłaby do pisania postów bardziej na zasadzie współpracy z nami, a nie pracy dla nas.

Jesteśmy bardzo otwarci na sugestię i zależy nam na tym żeby ta współpraca była dla każdego fajną zabawą, której wypadkową będzie naprawdę fajna komunikacja – coś czego raczej nie znajdziecie w tej branży!

Stawka i zakres pracy jest do uzgodnienia, zapraszam do kontaktuTagi:
,
Powiadom znajomego
Zgłoś naruszenie regulaminu
Wszystkie ogłoszenia użytkownika thedoko
Załączniki
 
Brak załączników
<< poprzednia < poprzednia w kategorii | następna w kategorii > następna >>


Data dodania
Użytkownik Oczekiwania finansowe
za całość
Termin rozpoczęcia realizacji Komentarz
2020-01-15 12:48:55 Paulina.VA
(0/0/0)
Do negocjacji 2020-02-02 Dzień dobry, jestem gotowa podjąć z Państwem współpracę. Na wspomnianą pewność składa się kilka czynników, takich jak wykształcenie zdobyte na kierunku dziennikarsko-retorycznym oraz analityki biznesu, ale także certyfikat Social Media Manager. Wiedzę na temat praw rządzących social mediami mam niemałą, jednak obecnie jestem na etapie zdobywania praktycznego doświadczenia, które mogłabym podpisać własnym nazwiskiem, bowiem do tej pory wykonywałam działania związane z social mediami, jako część zespołu. W związku z tym na pewno moje oczekiwania co do wynagrodzenia nie będą tak wygórowane, jak osoby z wieloletnim doświadczeniem w pracy z social mediami na własnym nazwisku. Jednakże moje zaangażowanie na pewno będzie nieporównywalne, ponieważ zależy mi na zdobyciu doświadczenia. Serdecznie zapraszam do kontaktu, wierzę, że będzie nam się efektywnie i miło współpracowało.


2020-01-02 11:30:03 ewelinaszulcxx
(0/0/0)
Do negocjacji 2020-02-02 Dzien dobry! Pisanie jest dla mnie nową ścieżką na której stawiam dopiero moje pierwsze, nieśmiałe kroczki. Poszukuje miejsca w którym mogłabym się rozwinąć. Wiem, wiem, brak doświadczenia z pewnością stawia mnie w słabej pozycji, ale przecież jakoś trzeba zacząć. Ja otrzymuje doświadczenie, a państwo osobę, która będzie w stanie łatwo dostosować się pod oczekiwania, nie mam wyrobionych żadnych nawyków, jestem w stanie stworzyć z Wami coś kompletnie nowego :) Dla mnie byłaby to przygoda, która tylko w małej części byłaby \"pracą\".


2019-12-30 01:50:43 alasheee
(0/0/0)
Do negocjacji 2020-02-02 Co prawda konkurencja jest wprawdzie dość... potężna, ale spróbuję! Jestem elastyczna i obeznana w mrocznym świecie mediów socjalnych. Oferuję pisanie i zaopatrywanie w grafiki kreatywnych, humorystycznych postów, ale mogę się dostosować. Jednak wszyscy wiemy, że na facebooku najłatwiej o rozgłos memem, a już najlepiej tematycznym - stąd moje zgłoszenie (ale też wizja współpracy i wspomnianej fajnej zabawy była naprawdę kusząca). Uczennica liceum, profil literacko-dziennikarski, łapię trendy i jestem elastyczna. Zapraszam do kontaktu: zuzannabl@o2.pl


2019-12-06 13:06:15 aj_com
(0/0/0)
Do negocjacji 2020-02-02 Dzień dobry, Bardzo chętnie podejmę z Państwem współpracę w zakresie opisanym w zleceniu. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pisaniu tekstów na strony internetowe, blogi oraz do postów w mediach społecznościowych. Prowadzenie stron na Facebooku czy Instagramie, to również co nie tylko robię zawodowo ale też z przyjemnością. Przeprowadzam płatne kampanie reklamowe w mediach społecznościowych i wiem jak przygotowywać posty oraz analizować ich skuteczność. W razie jakichkolwiek pytań, chętnie na wszystkie odpowiem i liczę na owocną współpracę.


2019-12-05 16:41:30 moni9312
(0/0/0)
Do negocjacji 2020-02-02 Witam, Jestem jak najbardziej zainteresowana współpracą. Dłuższy czas zajmuję się prowadzeniem kilku Fanpage na FB oraz blogów. Doświadczenie oraz umiejętność i pasja do pisania to czym mogę zachęcić :) Zapraszam do kontaktu monika@drukui.pl


2019-12-04 12:56:52 Gozula
(0/0/0)
Do negocjacji 2020-02-02 Dzień dobry, Pisanie to dla mnie przede wszystkim pasja i niesamowita frajda. Oprócz tego pracuję od lat w branży finansowej. Zapraszam serdecznie do kontaktu drogą mailową m.kwapiszewska@interia.eu pozdrawiam


2019-12-04 07:56:12 Sara234
(0/0/0)
Do negocjacji 2020-02-02 Dzień dobry. Jestem zainteresowana ofertą pracy. Zajmuje się tworzeniem opisów produktów, oraz kilka razy pisałam dłuższe teksty. Wielkiego doświadczenia nie mam, ale jestem chętna do współpracy i tworzenie czegoś fajnego. Myślę, że świeży umysł się przyda ;) zapraszam do kontaktu sgrudek@gmail.com


2019-12-03 22:50:30 KreatywnyCopy
(0/0/0)
Do negocjacji 2020-02-02 Dobry wieczór. Z przyjemnością pomogę. Piszę komercyjnie od 20 lat, mam 14 lat doświadczeń w e-handlu, zawodowo jestem też redaktorem i korektorem książek, a także staram się znaleźć czas, aby co 2 miesiące poprowadzić warsztaty z copywritingu. W tym roku współpracowałem z dwoma klientami z branży finansowej, a aktualnie jestem proofreaderem dla zagranicznej korporacji finansowej. Zaś projekty, w które można się zaangażować, są najlepsze. Najchętniej po moje teksty sięgają klienci oczekujący przede wszystkim doskonałej jakości, świetnego stylu i walorów sprzedażowych. Zainteresowałem? To zapraszam do kontaktu ze mną.


W naszym katalogu firm znajdziesz 1677 wykonawców w kategorii Copywriting .

Ogłoszenie zakończone. Brak zwycięzcy.