Ogłoszenie zostało zakończone.

Copywriting specjalista do spraw marketingu i reklamy

Parametry ogłoszenia:

themazdar  (0/0/0)
 Zlecę
 10000 PLN za całość
 Praca zdalna
 Do negocjacji
 od zaraz
 Ogłoszenie zakończone

Treść ogłoszenia:

Cześć, szukam copy lub blogera, która zna się bardzo dobrze na social mediach oraz reklamach google czy facebook, wiedza z zakresu SEO również mile widziania.


Potrzebuje systematyczcnie tworzyć treści na moją stronę, pisać krótkie poradniki oraz tworzyć ciekawe i chwytliwe posty na naszych kanałach Social Media.


Stała współpraca. Cena i zakres prac do uzgodnienia.Tagi:
,
Powiadom znajomego
Zgłoś naruszenie regulaminu
Wszystkie ogłoszenia użytkownika themazdar
Załączniki
 
Brak załączników
<< poprzednia < poprzednia w kategorii | następna w kategorii > następna >>


Data dodania
Użytkownik Oczekiwania finansowe
za całość
Termin rozpoczęcia realizacji Komentarz
2020-01-14 15:37:59 s.cybulska
(0/0/0)
Do negocjacji 2020-01-20 Dzień dobry! :) Jako specjalista od Social Media (z wykształceniem!) tworzę nie tylko content, ale opracowuję strategie marketingowe, przeprowadzam kampanie Facebook Ads, współpracuję z influencerami oraz piszę teksty - blogi, artykuły, ebooki. Całkiem dobrze poruszam się też na WordPress, a mój najnowszy projekt to pozycjonowanie. Mam doświadczenie na kanałach takich jak Facebook, Instagram, Twitter czy Linkedin. Mówię w 4 językach - polski, angielski, niemiecki i niderlandzki. Serdecznie zapraszam do kontaktu: cyb.sandra@gmail.com


2020-01-13 14:25:46 AlicjaP_copywriting
(0/0/0)
Do negocjacji 2020-01-20 Dzień dobry, jestem bardzo zainteresowana Pańskim zleceniem. Pracuję sumiennie oraz z dbałością o szczegóły i estetykę. Moje teksty są poprawne, unikalne, bazują na moim doświadczeniu, a także pomysłach. Jestem gotowa do pracy od zaraz. Jestem osobą młodą, a media społecznościowe znam jak własną kieszeń oraz odwiedzam niemal wszystkie popularne platformy codziennie. Pisałam już teksty z zakresu SEO m.in. opisy produktów, artykuły blogowe. Proszę o kontakt: alicjaparzych15@gmail.com Pozdrawiam, A.P.


2020-01-13 11:41:21 dcolor
(0/0/0)
Do negocjacji 2020-01-20 Witam! Z chęcią nawiąże współpracę, znam się na Social Media, Google i SEO, a do tego mam lekkie pióro. Może trochę na odwrót niż w opisie zlecenia, ale równie dobrze. Mogę nie tylko tworzyć wpisy i posty, które będą budować pozycje w Google i Social Media, zdobywać leady ale też pomóc w innych promocjach strony. Zapraszam do współpracy: kontakt@colorvision.pl / 799-059-380


W naszym katalogu firm znajdziesz 1677 wykonawców w kategorii Copywriting .

Ogłoszenie zakończone. Brak zwycięzcy.