copywritera/ contentwritera branża wellness

Parametry ogłoszenia:

Laureola Wellness  (0/0/0)
 Zlecę
 Do negocjacji
 Praca zdalna

Poszukujemy copywritera/ contentwritera osoby, która będzie wsparciem dla naszego zespołu w zakresie - Content Marketing na Social Media (Facebook/Instagram/Pinterest)

Główne zadania:

- Pomoc przy opracowaniu strategii content marketingu; targetowanie społeczności

- Prowadzenia fun pages na FB, Instagramie i Pintereście - posty angażujące odbiorców, budujące zaufanie i zaangażowanie

- Pomoc przy tworzeniu stron produktów na stronie (opis produktów)

- Pomocy przy tworzeniu ciekawych treści na bloga z uwzględnieniem najlepszych zasad SEO i budowania zaufania do marki

- Tworzenia treści do reklamy płatnej

- Wsparcia przy tworzeniu promocyjnych filmików wideo/gif

Umiejętności Kandytatki/ka, które według nas są niezbędne do wspólnego rozwijania naszego Projektu:

• Sukcesy w prowadzeniu w/w działań marketingowych dla sklepów internetowych - branża wellness duży atut (mile widziane portfolio poprzednich projektów)

•Samodzielna organizacja pracy

• Elastyczność i kreatywne rozwiązywanie problemów

• Proaktywność i wychodzenie z inicjatywą i własnymi pomysłami

• Zainteresowanie tematyką wellness [masaż, joga, medytacja, ajurweda, psychologia itp.]

• Język angielski zaawansowany/średnio zaawansowany [głównie dla celów tłumaczeń treści na posty z jęz. angielskiego]

• Dostępność od zaraz

Zapraszamy do aplikacji lub ewentualnych pytań.

Strona: https://laureolawellness.pl/

Tagi:
na Angielski,
Załączniki

Brak załączników

Data dodania
Użytkownik Oczekiwania finansowe
za całość
2021-10-14 22:50:16 marmir30
Do negocjacji 2021-10-23 Jestem zainteresowana, mam doświadczenie w marketingu szeptanym, prowadzeniu fanpage\'u i copywritingu. Zapraszam do kontaktu: marta_suchy07@wp.pl

2021-09-22 11:17:11 nataliasuchocka
Do negocjacji 2021-10-23 Dzień dobry, bardzo chętnie podejmę z Państwem współpracę. Gwarantuję szybki czas realizacji oraz wysoką jakość. Wystawiam faktury. Proszę o kontakt telefoniczny (698 645 994) lub e-mailowy (natalia.suchocka@gmail.com).

W naszym katalogu firm znajdziesz 1810 wykonawców w kategorii Copywriting .

Ogłoszenie zakończone. Zwycięzca nie został jeszcze wybrany.