Ogłoszenie zostało zakończone.

Wyszukiwanie adresów szwalni do współpracy

Parametry ogłoszenia:

MMGBR  (0/0/0)
 Zlecę
 250 PLN za całość
 Praca zdalna
 1 dzień
 od zaraz
 Ogłoszenie zakończone

Treść ogłoszenia:


Jesteśmy marka odzieżowa produkując odzież w polskie. Szukamy do rozwoju marki nowych szwalni do współpracy.


Do nawiązania współpracy potrzebujemy adresy mailowe i telefony do szwalni.


Wyszukiwanie tych informacji jak adresy szwalni, osoby kontaktowe, numery telefonów i adresy mailowe, chciał bym zlecić.Mamy do zlecenia ok 20 nowych produktów. Do każdego produktu potrzebujemy 3-5 szwalni. Kaidy produkt jest dosyć "specjalny" z czego na jeden produkt potrzebuje 10-20 dobrych i dokładnych adresów.


Czyli razem potrzebuje ok. ######### adresów/telefonów do rożnego rodzaju szwalni.


Dokładne informacje, podkłady na tabelkę i instrukcje szukania oczywiście podam po uzgodnieniu szczegółów.Gotowa tabelkę Excel potrzebuje jak najszybciej, najchętniej po weekendzie, najpóźniej pod koniec następnego tygodnia.Chodzi tutaj o nawiązanie współpracy ze szwalniami, nie zbieram adresów do jakichkolwiek mailów marketingowych itp. !Szukamy kogoś to stałej współpracy w kierunku wyszukiwania rożnego rodzaju producentów/informacji w Polsce.doświadczenie albo studia w kierunku mody / tekstyliów jest mile widziana :)Im lepsze wykształcenie, tym więcej pracy mogę zlecić.
Tagi:
,
Powiadom znajomego
Zgłoś naruszenie regulaminu
Wszystkie ogłoszenia użytkownika MMGBR
Załączniki
 
Brak załączników
<< poprzednia < poprzednia w kategorii | następna w kategorii > następna >>


Data dodania
Użytkownik Oczekiwania finansowe
za całość
Termin rozpoczęcia realizacji Komentarz
2019-05-21 11:35:56 agavrylina
(1/0/0)
Do negocjacji 2019-05-23 Witam serdecznie, jestem zainteresowana współpracą. Będę wdzięczna za kontakt ania.gawr@tlen.pl


2019-05-18 23:43:43 Pawel_Kras
(0/0/0)
Do negocjacji 2019-05-23 Proszę o podesłanie szczegółów, podejmę się zlecenia. Po otrzymaniu dokładnych informacji, zaproponuje stawkę. Pozdrawiam


2019-05-18 05:11:10 rproceder160
(0/0/0)
Do negocjacji 2019-05-23 W ramach promocji zaplata po wykonaniu zlecenia wg uznania finansowego zleceniodawcy(cena do negocjacji gdzie pierwszenstwo w narzuceniu ceny ma zleceniodawca). Brak zadowolenia - nie przyjmuje pieniedzy! Przyjmuje jedynie symboliczna zaliczke 15zl za rozpoczecie wspolpracy! Programowanie, grafika, teksty na zlecenie: http://www.programowanienazlecenie.eu krbroniszewski@gmail.com dapalan.com/5k66 Posiadm doswiadczenie w tego typu przygotowywaniu baz danych firm o okreslonych parametrach(jak szwalnia).


W naszym katalogu firm znajdziesz 118 wykonawców w kategorii Wyszukiwanie informacji .

Ogłoszenie zakończone. Brak zwycięzcy.