Ogłoszenie zostało zakończone.

TURKISH SPEAKER

Parametry ogłoszenia:

PMSolutions  (0/0/0)
 Zatrudnię
 Do negocjacji
 od zaraz
 Ogłoszenie zakończone

Treść ogłoszenia:Poszukujemy kandydatów zainteresowanych relokacją do SOFII (Bułgaria)


TURKISH SPEAKER


Bułgaria


Umowa o pracę


Wynagrodzenie/Salary 3350 PLN netto (1319 bgn net + 15% bonus)
Zadania:


Praca związana z działem utrzymania klienta, wsparcie administracyjne, weryfikowanie zapytań, sprawdzanie informacji z dokumentach i systemie w języku TURECKIMUmowa o pracę na około min 1 rok potem na czas nieokreślonyGwarantujemy szkolenia, jeżeli nie posiadasz doświadczenia to nie przeszkodaGwarantujemy zwrot kosztów przyjazdu do Sofii (płatne z góry) i opłacone zakwaterowanie przez okres 45 dni w hotelu 4 gwiazdkowym LEGENDS Hotel SofiaKażdego miesiąca Voucher 30 Euro – na artykuły spożywcze i inne dla każdego pracownikaJeżeli posługujesz się językiem TURCKIM – zapraszamy do przesłania CVAngielski nie jest wymagany, ale służy do wewnętrznej komunikacji z innymi pracownikami
Zapraszamy do przesłania CV w języku angielskim na email ######### w tytule prosimy napisać Turkish Speaker - Bułgaria
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.


Polub nas na https://www.facebook.com/Personnel-and-Media-Solutions-117243798912757/Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Młynarska 39 lok.132 dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”.


Miejsce realizacji ogłoszenia:

Aby zobaczyć dane kontaktowe musisz się zalogować
Tagi:
Artykuły, na Angielski,
Powiadom znajomego
Zgłoś naruszenie regulaminu
Wszystkie ogłoszenia użytkownika PMSolutions
Załączniki
 
Załącznik 1
<< poprzednia < poprzednia w kategorii | następna w kategorii > następna >>


Brak ofert realizacji zlecenia
W naszym katalogu firm znajdziesz 0 wykonawców w kategorii Inne w województwie Inne.

Ogłoszenie zakończone. Brak zwycięzcy.