FINSKI lub NORWESKI - praca Łódź

Parametry ogłoszenia:

PMSolutions  (0/0/0)
 Zatrudnię
 7000 PLN za całość

Dla naszego Klienta w Łodzi poszukujemy kandydatów ze znajomością

języka fińskiego lub norweskiego

Nie wymagamy doświadczenia

Przeprowadzimy szkolenia i przygotujemy do pracy

Płacimy za relokację do Łodzi (powyżej 100 km od granic Łodzi) oraz opłacimy koszty mieszkania przez cały czas trwania umowy

Opis stanowiska:

Nadzór i zatwierdzanie danych w systemach i aplikacjach wewnętrznych

Nie sprzedaż i nie pozyskiwanie

Pilnowanie terminowości w dokumentacji

Przekazywanie informacji zwrotnych Klientom wewnętrznym

Gwarantujemy:

  • umowę o pracę – bez okresu próbnego

  • przyjazną atmosferę pracy – międzynarodowe środowisko oparte na Team Work

  • kursy i szkolenia – wewnętrzne i zewnętrzne

Jeżeli:

  • znasz język norweski lub fiński na poziomie bardzo dobrym

  • potrafisz komunikować się w języku angielskim

To …czekamy na Twoje CV

######### w tytule prosimy napisać język Norweski lub Fiński

Polub nas na https://www.facebook.com/Personnel-and-Media-Solutions-117243798912757/

Miejsce realizacji ogłoszenia:

Aby zobaczyć dane kontaktowe musisz się zalogować
Tagi:
kursy i szkolenia,
Wszystkie ogłoszenia użytkownika PMSolutions
Załączniki

Załącznik 1
<< poprzednia < poprzednia w kategorii | następna w kategorii > następna >>

Brak ofert realizacji zlecenia
W naszym katalogu firm znajdziesz 4 wykonawców w kategorii Inne w województwie Łódzkie.

Ogłoszenie zakończone. Brak zwycięzcy.