Ogłoszenie zostało zakończone.

Handlowiec - sprzedaż usług tworzenia aplikacji. Zdalnie.

Parametry ogłoszenia:

YarMobile  (0/0/0)
 Zlecę
 Do negocjacji
 Praca zdalna
 Do negocjacji
 od zaraz
 Ogłoszenie zakończone

Treść ogłoszenia:

Jesteśmy małą firmą tworzącą aplikacja mobilne i internetowe od 10 lat.

Nawiążę współpracę z osobą, która będzie dzwoniła do firm z branży (produkcja i serwis maszyn i urządzeń, usługi z pracownikami w terenie, transport) i zdobywała dla nas zlecenia. Oczywiście trzeba dodzwonić się do odpowiedniej osoby decyzyjnej. Zdobycie kontaktów - we własnym zakresie (Google, bazy firm). Początkowo naprowadzę, pomogę.


Wymagana jest znajomość tego, co robimy (to wyjaśnimy, nauczymy), kultura osobista w rozmowie, pewność siebie i zapał. Plusem będzie doświadczenie w sprzedaży lub telemarketingu, lub znajomość firm z wyżej wymienionych branż.

Wynagrodzenie: 10% od wartości zdobytego zlecenia (kwoty mojej umowy z klientem). W praktyce wynagrodzenie od jednego uzyskanego zlecenia 2 - 5 tys zł. Interesuje mnie zdobycie 1 - 5 zleceń miesięcznie.

Zgłoszenia: opis doświadczenia, swego podejścia do współpracy - proszę kierować na e-mail: ######### w tytule: Praca - sprzedawca.

Dzięki

Jarosław Pietras - właściciel.Tagi:
Telemarketing,
Powiadom znajomego
Zgłoś naruszenie regulaminu
Wszystkie ogłoszenia użytkownika YarMobile
Załączniki
 
Brak załączników
<< poprzednia < poprzednia w kategorii | następna w kategorii > następna >>


Data dodania
Użytkownik Oczekiwania finansowe
za całość
Termin rozpoczęcia realizacji Komentarz
2020-01-08 18:13:50 eM.
(0/0/0)
Do negocjacji 2020-01-27 Dzień dobry, jestem zainteresowana poznaniem dalszych szczegółów. Prosiłabym jednak o informacje - czy koordynujemy całość tj. od pierwszego kontaktu poprzez negocjowanie umowy? Czy zapewniają Państwo narzędzia do pracy? Czy jest to praca w 100% zdalna? Skąd mamy mieć pewność na jakich warunkach została podpisana umowa?


2020-01-06 10:32:44 Zafiii
(0/0/0)
Do negocjacji 2020-01-27 Witam, a czy jest jakaś minimalna podstawa? Czy dają Państwo tel służbowy czy połączenia trzeba wykonać na swój koszt? Czy jest to praca zdalna? Czy wymaga spotkań z klientami?


W naszym katalogu firm znajdziesz 65 wykonawców w kategorii Telemarketing .

Ogłoszenie zakończone. Brak zwycięzcy.