Ogłoszenie zostało zakończone. Do realizacji ogłoszenia wybrano Jusslo (0/0/0)

Social Media Manager

Parametry ogłoszenia:

AMYSK  (0/0/0)
 Zlecę
 Do negocjacji
 Praca zdalna

Pracodawca wybrał opcję wyboru zwycięzcy przed zakończeniem ogłoszenia

Dzień dobry, zlecę w ramach potencjalnie stałej współpracy prace opisane poniżej:

1. Zakres obowiązków:

- obsługa platform mediów społecznościowych marki (Facebook oraz Instagram) https://www.instagram.com/amy_baby_bedding/ oraz https://www.facebook.com/poscielAMY

- samodzielne planowanie oraz przeprowadzanie kampanii mających na celu zwiększenie rozpoznawalności marki

- planowanie strategii publikacji treści

- samodzielne przygotowywanie treści (tekstu) oraz publikacja postów oraz relacji zgodnie z ustalonym planem i terminem

- tworzenie grafik informacyjnych (np. grafiki z okazji dnia dziecka, grafiki informujące o promocjach, itd)

- planowanie i przeprowadanie promocji (konkursów, rozdań)

- koordynacja współpracy z influencerami (komunikacja, kontrola terminów przesyłania materiałów, planowanie wysyłek kolejnych produktów, koordynacja wysyłek z odpowiednim działem firmy)

Dodatkowe obowiązki (ewentualnie):

- podstawowa komunikacja z obserwującymi

2. Wymagania techniczne:

- umiejętność posługuwania się Canva

- znajomość software’u do planowania publikacji na platformach Instagram lub Facebook (Planoly lub inne)

- podstawowa znajomość programu Notion

3. Umiejętności:

- samodzielność

- strategiczne myślenie

- kreatywność

4. Oczekiwania:

Regularna publikacja treści na platformach Instagram oraz Facebook, promowanie marki, stałe zwiększanie liczby obserwujących.

Wszystkie ogłoszenia użytkownika AMYSK
Załączniki

Brak załączników
<< poprzednia < poprzednia w kategorii | następna w kategorii > następna >>

Data dodania
Użytkownik Oczekiwania finansowe
za całość
2021-09-12 12:06:51 dd_dudziak
Do negocjacji 2021-09-14 Dzień dobry, Jestem freelancerem, a więc mogę poświęcić dla Państwa dużo więcej (niż robią to firmy komercyjne) swojego czasu i uwagi. Ponadto, moje działania poparte są profesjonalną wiedzą, wieloltnim doświadczeniem i wykształceniem. Z przyjemnością zadbam o wizerunek Państwa marek w Mediach Społecznościowych. Zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam, Dominika

2021-09-02 12:42:54 Majew
Do negocjacji 2021-09-14 Zapraszam do kontaktu w celu ustalenia szczegółów. www.majew.pl

2021-08-31 21:33:58 Jusslo
Do negocjacji 2021-09-14 Dzień dobry, nazywam się Justyna Słotą od 13 lat zajmuje się marketingiem. Ostatnie 5 lat pracowałam dla dwóch firm z branży FMCG dla których stworzyłam dwie dobrze funkcjonujące marki. W ramach prowadzonych działań zajmowałam się m.in. opracowywaniem strategii i media planów. Właśnie rozpoczynam kolejną współpracę z kolejną marką i mam miejsce dla kolejnego klienta. Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą z kimś na wysokim poziomie to zapraszam do współpracy. Chętnie pokaże swoje portfolio oraz porozmawiam, o współpracy :) Pozdrawiam serdecznie

2021-08-31 10:57:26 Karolina Nowak
Do negocjacji 2021-09-14 Dzień dobry, Nazywam się Karolina Nowak, mam 24 lata, zajmuję się tworzeniem treści, prowadzeniem kont na instagramie w tym też tworzenie grafik, opisów oraz doborem odpowiednich hasztagów. Pracuję również jako wirtualna asystentka. Instagram nie ma przede mną żadnych tajemnic, ale chętnie podejmę się nowych zleceń nie tylko związanych z social mediami. Jest mi bliska praca w sklepie internetowym z różnymi ciekawymi zadaniami od obsługi klienta, po social media i załatwianie spraw związanych z produktami. Praca przy tworzeniu treści, prowadzeniu biura od strony administracji lub wprowadzaniu danych w tym też produktów, nie jest mi obca :) Dziękuję za poświęcenie chwili uwagi oraz rozpatrzenie mojej propozycji współpracy. Pozdrawiam Karolina Nowak

2021-08-31 09:01:30 AldonaRozek
Do negocjacji 2021-09-14 Dzień dobry, z wielką przyjemnością poprowadzę Państwa funpage na Facebooku i Instagramie. Z wykształcenia i z pasji jestem specjalistką ds. PR i marketingu, prowadziłam kampanie reklamowe dla małych i średnich firm, a także dla międzynarodowych koncernów. W Państwa przypadku proponuję prowadzenie stron w zakresie 12 postów miesięcznie + 4 relacje. Koszt to 1000zł netto. Kampanie reklamowe to koszt 600zł netto za jedną kampanię (łącznie z przygotowaniem grafiki i treści, optymalizacją). W przypadku stałej współpracy jestem otwarta na negocjacje. :) Pracuję w Canva Pro, Lightroomie, Photoshopie, Shotcutcie. Mogę przygotować grafiki, obrobić zdjęcia, stworzyć animacje i edytować filmiki przyciągające uwagę. Mam warsztat dziennikarski i doświadczenie w pisaniu tekstów PR. Zachęcam do kontaktu! Pozdrawiam, AR

W naszym katalogu firm znajdziesz 590 wykonawców w kategorii Reklama w Internecie .

Komentarze dla pracodawcy i wykonawcy
Dla pracodawcy
AMYSK
(0/0/0)
komentarz nie został jeszcze wystawiony
Dla zwycięzcy
Jusslo