eCommerce Manager

Parametry ogłoszenia:

baskawolska  (0/0/0)
 Zatrudnię

Treść ogłoszenia:

Cocolita i jej miliony wiernych klientek

w branży beauty

Branża health&beauty w sieci rozwija się bardzo dynamicznie.
Zainteresowanie zakupami online mnoży jednak wyzwania dla branży e-commerce. Cocolita to czołowa drogeria internetowa, którą odwiedza ponad milion użytkowników miesięcznie. Jej wyniki rosną dynamicznie.

W związku z rozowjem poszukujemy eCommerce Managera:

JAKIE ZADANIA DLA CIEBIE PRZYGOTOWALIŚMY

  • Tworzenie strategii rozwoju oraz realizacja nowych projektów e-commerce mających na celu zwiększenie sprzedaży i budowanie wizerunku marki online;

  • Inicjowanie procesów innowacyjnych w firmie, rozwijanie nowych funkcjonalności w obszarach e-commerce;

  • Uczestnictwo i wsparcie we wdrażaniu strategii omnichannel;

  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem serwisu e-commerce;

  • Proponowanie i koordynowanie akcji promocyjnych;

  • Stała analiza i optymalizacja efektywności prowadzonych działań;

  • Monitorowanie harmonogramu oraz budżetu prowadzonych projektów;

  • Analiza aktualnych trendów w branży oraz otoczenia konkurencyjnego w kontekście kreowania nowych rozwiązań w obszarze e-commerce;

  • Raportowanie wyników do Dyrekcji i Zarządu firmy;

CZEGO OCZEKUJEMY OD CIEBIE?

  • Przynajmniej 4 letniego Doświadczenia w pracy na stanowisku samodzielnego zarządzania projektami w obszarach e-commerce

  • Umiejętności projektowania funkcjonalności i rozwiązań mających na celu poprawę konwersji oraz usability sklepu internetowego;

  • Wysokich umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych;

  • Samodzielności, dokładności oraz dbania o właściwą organizację i wysoką jakość wykonywanej pracy;

  • Znajomości zagadnień związanych z SEO, SEM, Google Ads;

  • Umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów oraz pozyskiwania wiedzy;

  • Dobrej znajomości angielskiego w mowie i w piśmie;

CO PROPONUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Samodzielność w działaniu i realizowaniu strategii rozwoju oraz realizacji nowych projektów

  • Wdrożenie i adaptacje w pierwszym okresie zatrudnienia

Miejsce realizacji ogłoszenia:

Aby zobaczyć dane kontaktowe musisz się zalogować
Tagi:
optymalizacja www,
Wszystkie ogłoszenia użytkownika baskawolska
Załączniki

Załącznik 1

Data dodania
Użytkownik Oczekiwania finansowe
za całość
2020-02-15 06:21:40 rproceder314
Do negocjacji 2020-03-14 http://www.programowanienazlecenie.eu

2020-02-13 12:47:44 NetBrand
Do negocjacji 2020-03-14 Witam, wysyłam szczegóły w wiadomości prywatnej

2020-02-13 09:48:26 masteria
Do negocjacji 2020-03-14 Dzień dobry w wiadomości zostawiłem informację.

W naszym katalogu firm znajdziesz 4 wykonawców w kategorii Inne w województwie Podkarpackie.

Ogłoszenie zakończone. Zwycięzca nie został jeszcze wybrany.