Zatrudnię na płatny staż grafika komputerowego

Parametry ogłoszenia:

Global Awareness  (0/0/0)
 Zatrudnię
 Do negocjacji
 Praca zdalna

Zatrudnimy na płatny staż grafika komputerowego, którego zadaniem będzie tworzenie grafik wektorowych oraz infografik. Staż odbywa się zdalnie.

Zakres obowiązków:

- projektowanie materiałów związanych z kreowaniem wizerunku naszej marki;

- tworzenie grafik wektorowych dla kilentów;

-produkcja infografik.

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator), bądź GIMP, Inkscape;

- znajomość programu QGIS;

- znajmość programów webowych infogr.am lub piktochart, bądź zdolność do szybkiej nauki;

- poczucie estetyki, oryginalność i zaangażowanie przy realizacji powierzonych zadań;

- samodzielność, dokładność oraz bardzo dobra organizacja pracy;

- dyspozycyjność poniedziałek-piątek.

Oferujemy:

- płatny staż w szybko rozwijającej się firmie z realną możliwością zatrudnienia;

- szkolenia z zakresu obsługi strony internetowe j oraz powierzonych narzędzi;

- prezentacje swoich prac w największych ośrodkach medialnych w Polsce;

- staż w młodym środkowisku biznesowym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz portfolio swoich przykładowych prac.

Tagi:
projektowanie www, strony internetowe,
Załączniki

Załącznik 1
<< poprzednia < poprzednia w kategorii | następna w kategorii > następna >>

Data dodania
Użytkownik Oczekiwania finansowe
za całość
2017-01-31 23:49:32 toolazy
Do negocjacji 2017-03-13 Jestem studentką komunikacji wizerunkowej na Uniwersytecie Wrocławskim. Choć nie mam doświadczenia zawodowego, wiele nauczyłam się podczas zajęć. Uczyłam się między innymi o projektowaniu infografik oraz różnych metodach przedstawiania informacji. Jako grafik, mam już na koncie małe zlecenia, a prace wykonuję w programie Adobe Illustrator. Proszę o kontakt na adres jacqueline.asensky@protonmail.com

2017-01-12 13:53:50 przemgo74
Do negocjacji 2017-03-13 Szanowni Państwo - zgłaszam gotowość wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym. Kontakt: przemyslaw.gola@g-o-l-a.com Z wyrazami szacunku - Przemysław Gola

W naszym katalogu firm znajdziesz 2055 wykonawców w kategorii Projekty graficzne .

Ogłoszenie zakończone. Brak zwycięzcy.