PROJEKTANT GRAFICZNY / GRAPHIC DESIGNER

Parametry ogłoszenia:

projekt33  (0/0/0)
 Zatrudnię

Pracodawca wybrał opcję wyboru zwycięzcy przed zakończeniem ogłoszenia

Jesteś osobą kreatywną, pełną pasji, zaangażowania i pozytywnie nastawioną do realizacji celów klientów?

Posiadasz duże wyczucie estetyki i trendów w designie oraz oczywiście potrafisz projektować?

Chcemy Ciebie do naszego budującego się zespołu!

OFERUJEMY:

- pozytywne nastawienie i przyjazną atmosferę

- stabilne zatrudnienie, ścieżkę kariery i możliwości rozwoju

- elastyczne godziny pracy dostosowane do Twoich potrzeb

- niezbędne narzędzia do pracy

- swobodę działania i realizację pomysłów

- pracę z klientami z przeróżnych branż

- pracę w firmie zbudowanej na wartościach: efektywności, szczerości, otwartości, wysokiej estetyki i rozwoju

- codziennie świeżą kawę / herbatę i wodę bez limitu :)

WYMAGAMY:

- bardzo dobrej znajomości programów graficznych i typografii

- doświadczenia w projektowaniu identyfikacji wizualnej w całości / elementów potwierdzonego portfolio (lub po prostu przykładami projektów)

- wysokiej wrażliwości estetycznej, znajomości trendów w projektowaniu i umiejętności ich wdrażania w swojej pracy

- umiejętności projektowania wg potrzeb klienta i w różnych stylach

- zdolności ilustratorskie bardzo mile widziane

- motywacji do poszerzania wiedzy

- zdolności myślenia koncepcyjnego

- umiejętności ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu

- bardzo dobrej organizacji pracy własnej, precyzji i dbałości o szczegóły

- ukierunkowanie na realizację celów klientów, dla których tworzymy

OBOWIĄZKI:

- projektowanie identyfikacji wizualnych, elementów, key vizual dla
firm, marek, produktów nowych oraz odświeżanie wizerunków zdezaktualizowanych lub po prostu zmiana błędnych

- projektowanie wg potrzeb klienta – strategii wizerunkowych, jego celów biznesowych

- opracowywanie kreatywnych rozwiązań i przygotowywanie prezentacji dla klientów

- projektowanie na potrzeby social media, www, kreacji reklamowej on-line

- współpraca z profesjonalistami z branży (agencje pr, mediowe, foto, nowoczesne technologie, drukarnie)

- praca nad wieloma projektami pod presją czasu

- dbałość o dobre relacje z klientami i współpracownikami

KONTAKT:

######### 3.pl | ######### | Podzamcze, woj. śląskie

Miejsce realizacji ogłoszenia:

Aby zobaczyć dane kontaktowe musisz się zalogować
Tagi:
projektowanie www,
Wszystkie ogłoszenia użytkownika projekt33
Załączniki

Brak załączników

Data dodania
Użytkownik Oczekiwania finansowe
za całość
2019-01-25 19:42:16 engraphic
Do negocjacji 2019-03-26 Witam, Chętnie nawiążę z Państwem współpracę. Mam spore doświadczenie w projektowaniu graficznym poparte latami przepracowanymi w agencji reklamowej oraz własnymi projektami. W tym momencie prowadzę własną firmę, więc mam elastyczny czas pracy. Moje portfolio: https://www.edytaniedzielska.com/ Kontakt: contact@edytaniedzielska.com, tel. 504132256

2019-01-24 15:33:31 Mat_Kos2019
Do negocjacji 2019-03-26 Witam, chętnie nawiążę współpracę z Państwa firmą. Swoje pomysły i projekty realizuje w aplikacjach 2D i 3D. Wykonuje zarówno grafikę użytkową jak i artystyczną (w tym różnego rodzaju ilustracje, projekty i animacje gier w technice 2D/3D). Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani moją osobą, to proszę o kontakt: mateusz.kos@vip.onet.pl

2019-01-24 11:36:51 PatrycjaK
Do negocjacji 2019-03-26 dzień dobry :) zainteresowana jestem podjęciem współpracy z Państwem na zasadzie umowy B2B. Mam elastyczny czas pracy. Wystawiam faktury. Spełniam wymienione przez Państwa Wymogi :) proszę zapoznać się z moim portfolio: www.patrycjakrzemien.pl

W naszym katalogu firm znajdziesz 169 wykonawców w kategorii Projekty graficzne w województwie Śląskie.

Ogłoszenie zakończone. Brak zwycięzcy.