Graphic Designer

Parametry ogłoszenia:

agencjaiart  (0/0/0)
 Zatrudnię
 Do negocjacji
 Praca zdalna
 od zaraz
 18 dni 5 godzin 25 minut

Agencja iArt - na rynku niemalże od początków internetu w Polsce. Zrealizowaliśmy już ponad 600 serwisów www. Pracowaliśmy dla niezliczonej ilości przedsiębiorców, banków, uczelni a nawet sądów i prokuratur. Mimo 19 lat doświadczenia wciąż jesteśmy entuzjastami Internetu 😊

Oferta pracy: Graphic Designer

Szukamy:

- stażystów, praktykantów oraz osób chętnych do zdobywania doświadczenia w praktyce;

- grafików zainteresowanych krótkim okresem próbnym z możliwością podjęcia stałej współpracy z Agencją.

Mamy dla ciebie zadania:

- tworzenie grafik wektorowych,

- projektowanie marketingowych materiałów graficznych,

- tworzenie kreatywnych materiałów na potrzeby kampanii w social media,

- przygotowywanie projektów do druku,

- przygotowywanie banerów reklamowych do sieci reklamowej Google,

- edycja zdjęć.

Potrzebujemy:

- portfolio,

- obeznania w możliwościach programów graficznych (najlepiej Adobe Photoshop i Adobe Illustrator),

- znajomości trendów w grafice użytkowej, znajomości zagadnień UX,

- informacji o oczekiwanej wysokości wynagrodzenia, dyspozycyjności, preferowanej formie umowy oraz ewentualnie o statusie ucznia/studenta.

Mile widziane:

- pozytywne podejście do zadań i problemów

- rzetelność, terminowość, odwaga w kreacji,

- skuteczna organizację pracy,

- umiejętność tworzenia prostych animacji/filmików.

Oferujemy:

- możliwość zdobycia doświadczenia w profesjonalnym, kreatywnym zespole,

- przyjazną atmosferę,

- pracę w trybie zdalnym lub stacjonarnie w biurze w Częstochowie (do wyboru),

- możliwość podjęcia współpracy długoterminowej.

Na zgłoszenia czekamy pod adresem ######### .

Prosimy o zawarcie w dokumentach rekrutacyjnych klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez 4Real Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie przy ul. Lipowej 51/18 w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Tagi:
projektowanie www,
Wszystkie ogłoszenia użytkownika agencjaiart

Data dodania
Użytkownik Oczekiwania finansowe
za całość
2020-06-29 12:50:56 katerynashylo11
Do negocjacji 2020-07-29 Szanowni Państwo! Będę wdzięczna za możliwość współpracy. Jestem początkującym grafikiem, ale szybko się rozwijam i jestem zainteresowana w zdobyciu doświadczenia. Linki do portfolio: https://www.behance.net/katerynashylo https://portoportfolioo.wordpress.com/ Proszę o kontakt przez ten serwis albo: e-mail  katerynashylo11@gmail.com FB  https://www.facebook.com/profile.php?id=100007917527594 Z wyrazami szacunku, Kateryna

2020-06-23 16:02:35 veksdesign
Do negocjacji 2020-07-29 Witam serdecznie, zapraszam do współpracy, moja strona www.veksdesign.pl W razie zainteresowania się ofertą poprosze o kontakt mailowy na kontakt@veksdesign.pl Pozdrawiam, Veronika

2020-06-08 15:05:48 ideovi
Do negocjacji 2020-07-29 Witam! Zapraszam do współpracy. To moje portfolio - www.ideovi.com

2020-06-01 21:07:27 pawelsz
Do negocjacji 2020-07-29 Dzien dobry. Zapraszam do wspolpracy. Portfolio: www.szuryga.com. Jesli byliby Panstwo zainteresowani to poprosze o email zwrotny w celu ustalenia wszystkich szczegolow. Pozdrawiam Pawel Sz.

2020-05-31 21:14:18 Primovski
(10/0/0)
Do negocjacji 2020-07-29 Zainwestujcie w rebranding. Logo by się wam nowe przydało ;)

W naszym katalogu firm znajdziesz 2866 wykonawców w kategorii Projekty graficzne .

Aby dodać ofertę musisz się zalogować.