Graphic Designer - szukamy grafika lubiącego wektory

Parametry ogłoszenia:

c0p0x  (0/0/0)
 Zatrudnię

Jesteśmy organizatorem konferencji oraz targów związanych z szeroko pojętym rynkiem IT. Działamy od ponad 6 lat. Nasze wydarzenia skierowane są do profesjonalistów oraz studentów kierunków informatycznych i gromadzą często tysiące uczestników. Przykładowymi projektami z naszego portfolio są Warszawskie Dni Informatyki, czy Targi Pracy IT.

Staramy się tworzyć fajny i przyjazny zespół, a w swojej pracy czerpać to co najlepsze z kultury startupowej, jak i korporacyjnej. Mamy fajne biuro w dogodnej lokalizacji. Stawiamy na luźną i przyjacielską atmosferę :) :) Kładziemy też spory nacisk na rozwój dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniami

Graphic Designer

Miejsce pracy: Warszawa

▪️▪️▪️ O stanowisku

Będziesz się zajmować przede wszystkim kreacją niemal każdego typu, więc nie będzie nudy:

  • Online: landing page’e, emailingi, banery…

  • Social: grafiki do postów, wydarzeń, fanpage’y, kampanii…

  • Print: plakaty, ulotki, rollupy…

  • Print – skład: magazyny.

Opcjonalnie, możesz uzupełniać swoje zadania o:

  • Tworzenie tekstów (copywriting) na potrzeby wytwarzanych nośników.

  • Projektowanie mockupów interfejsów (UX).

▪️▪️▪️ Wymagania

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Poczucie stylu / umiejętność odróżniania ładnych (przekonujących większość odbiorców docelowych) nośników.

  • Znajomość pakietu Adobe Creative Cloud: Illustrator, Photoshop, InDesign

  • Jakiekolwiek wcześniejsze doświadczenie (niekoniecznie profesjonalne) w projektowaniu nośników - np. stron internetowych, plakatów itp.

Opcjonalne, dodatkowe atuty:

  • Wcześniejsze doświadczenie.

  • Wiedza z zakresu projektowania użytecznych nośników (UX).

  • Zainteresowanie fotografią lub tworzeniem kontentu wideo.

  • Jakakolwiek wiedza z zakresu informatyki / data science.

▪️▪️▪️ Nasza oferta

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub (w razie preferencji) inną formę zatrudnienia.

  • Ciekawe projekty. Współpracę często z największymi markami.

  • Elastyczny czas pracy.

  • Stabilność zatrudnienia.

  • Pracę w fajnym, otwartym, przyjaźnie nastawionym, partnerskim.

  • Wsparcie w rozwoju.

▪️▪️▪️ UWAGA

▪️ W swojej aplikacji zawrzyj koniecznie link do portfolio.

Miejsce realizacji ogłoszenia:

Aby zobaczyć dane kontaktowe musisz się zalogować
Tagi:
plakat, fotografia, Copywriting, Mailing,
Wszystkie ogłoszenia użytkownika c0p0x
Załączniki

Brak załączników

Data dodania
Użytkownik Oczekiwania finansowe
za całość
2019-04-14 20:33:42 rproceder108
Do negocjacji 2019-04-18 Zaplata po wykonaniu zlecenia wg uznania finansowego zleceniodawcy. Brak zadowolenia - nie przyjmuje pieniedzy! Przyjmuje jedynie symboliczna zaliczke 5zl za rozpoczecie wspolpracy! http://www.programowanienazlecenie.eu dapalan.com/5k66 krbroniszewski@gmail.com

2019-04-09 17:47:48 Andy Draw
Do negocjacji 2019-04-18 Witam, zajmuję się grafiką wektorową, ilustracją, projektowaniem przestrzennym (targi, eventy, wnętrza) Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio www.andydraw.com lub kontaktu telefonicznego 794329909

2019-04-04 00:41:31 Paul_Ransvik160a
Do negocjacji 2019-04-18 Witam, chętnie podejmę współpracę. Jestem grafikiem - ilustratorem. Wystawiam Fakturę VAT. Proszę o kontakt: paul.ransvik@onet.pl , wtedy prześlę swoje bogate portfolio.

W naszym katalogu firm znajdziesz 138 wykonawców w kategorii Grafika komputerowa w województwie Mazowieckie.

Ogłoszenie zakończone. Zwycięzca nie został jeszcze wybrany.