Grafik komputerowy (DTP, WWW)

Parametry ogłoszenia:

Excelia  (0/0/0)
 Zatrudnię
 Do negocjacji
 Praca zdalna
 od zaraz
 7 dni 9 godzin 38 minut

Treść ogłoszenia:

Opis stanowiska

- praca na pelny etat
- przygotowywanie i składanie gazet
- przygotowywanie reklam wg wytycznych klientów
- projektowanie i modyfikowanie stron WWW
- projektowanie firmowych materiałów reklamowych
- projektowanie banerów i mailingów
- współpraca z drukarniami
- analiza trendów w grafice offline i online
- ciągłe samodoskonalenie i podnoszenie kwalifikacji

Wymagania
- znajomość produktów Adobe (InDesign, Photoshop)
- znajomość produktów Corel
- znajomość HTML, CSS
- mile widziana znajomość technologii Bootstrap
- poczucie estetyki, kreatywność
- dbałość o jakość projektów
- samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej

Oferujemy
- samodzielne stanowisko
- nieformalną atmosferę pracy z jasno określonymi zadaniami

Tagi:
projektowanie www, Mailing,
Wszystkie ogłoszenia użytkownika Excelia
Załączniki

Załącznik 1

Data dodania
Użytkownik Oczekiwania finansowe
za całość
2018-11-16 12:59:20 PatrycjaK
Do negocjacji 2018-11-25 dzień dobry :) Specjalizuję się w projektowaniu i przygotowywaniu materiałów graficznych do druku [DTP] oraz na potrzeby internetu. DTP to dziedzina, w której mam największe doświadczenie. Pracuję w domu, dzięki temu mam elastyczny czas pracy i mogę dostosować się do Państwa czasu. Wystawiam faktury. Link do portfolio: https://drive.google.com/file/d/14mfVGq19uKhS03SqM_NqQ5vt44PZtWlq/view?usp=sharing

2018-11-13 20:20:02 przemgo74
(0/0/0)
Do negocjacji 2018-11-25 przemyslaw.gola@g-o-l-a.com

2018-11-13 17:21:57 Yulia_ha
Do negocjacji 2018-11-25 Dzień dobry! Z chęcią podejmę się pracy dla Państwa. Mam bardzo dobrą znajomość Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Corel Draw, Pitstop, Preps. Pracowała z różnymi rodzajami produktów (książki, opakowania, broszura i tak dalej) kontaktu: iuliia.l.b.s@gmail.com, 8050651872, skype: edakoe

2018-11-10 20:28:30 hawk
Do negocjacji 2018-11-25 Dzień dobry. Chętnie poznam szczegóły Państwa oferty pracy. Jestem projektantem grafikiem. Od 1994 roku projektuję i składam publikacje, tworzę prezentacje multimedialne. Od 2000 roku projektuję i tworzę strony www. Znam wszystkie wymagane przez Państwa technologie (najsłabiej Bootstrap, bo wolę wszystko budować od zera). Moje portfolio: www.hawk-studio.eu, kontakt: artur@hawk-studio.eu. Wystawiam faktury VAT.

2018-11-10 19:48:16 Katarzyna Gierałt
Do negocjacji 2018-11-25 Witam! Z chęcią podejmę się pracy dla Państwa. Mam bardzo dobrą znajomość Adobe Illustrator, Adobe Photoshop i Adobe XD, jedynie z Adobe InDesign musiała bym się przeszkolić. Jeśli chodzi o Corel Draw mam certyfikat z zaawansowanego kursu obsługi tego programu. Uczyłam się również programowania pod kątem HTML i CSS oraz własnie Bootstrapa, jednak są to jedynie podstawy. Zapraszam do sprawdzenia mojego profilu oraz do kontaktu mail: grafikkgieralt@gmail.com telefon: 513789975 Pozdrawiam

W naszym katalogu firm znajdziesz 1330 wykonawców w kategorii Grafika komputerowa .

Aby dodać ofertę musisz się zalogować.